Reportáže
19.09.2017 - Redakce

Crazyny nestačily na Tatran Střešovice

O víkendu Crazyny vstoupily do nové sezóny. V sobotu hrály na nepřátelské půdě proti IVANTI Tigers Jižní město, v neděli zase proti Tatranu Střešovice. Ani jedno utkání se libereckému celku nepovedlo a neuhrály ani bod.
1.kolo, ne 17.9.2017
Crazy girls FBC Liberec
2
:
3
(1:0, 0:1, 1:2)
Únětická 12° Tatran Střešovice
Crazy girls FBC Liberec
Štěpánová – Gruntová, Dlouhá, Chodurová, Ljachová, Kabeláková – Dostalíková, Veidlová, Bartošová – Leierová, Bartůšková, Pekárková – Rumlová, Kronychová, Tomanová – Horáková, Pokorná, Šamaninová – Vejdělková, M. Mlejnková.
Únětická 12° Tatran Střešovice
Werbynská (Drbalová) – Sedmíková, Chobotská, Zehrerová, Válková, Zikmundová, Rybínová – Reková, Vachušková, Kubelková – Reindlová, Morová, Brandová – Viplerová, Chaloupková, Faltusová – Kramperová.
branky: 7. Michaela Mlejnková, 47. Michaela Mlejnková - 30. Lenka Faltusová, 52. Anna Válková, 57. Lenka Faltusová; rozhodčí: Barbora Beranová - Kristýna Šedová; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 100; zásahy brankářů: Marcela Štěpánová 27 - Eliška Drbalová 48; po třetinách: 1:0, 0:1, 1:2;

Reportáž

V nedělním utkání tak bylo o to důležitější nedarovat navrátilci do extraligy Tatranu Střešovice ani bod. Crazyny zvládly vést hned v úvodu zápasu, ale přes značné množství šancí se jim nepodařilo navýšit. Ženy z Tatranu poté v druhé třetině dokázaly srovnat stav, načež liberecké opověděly brankou a vrátit vedení na svou stranu. Bohužel, přes barikádu v pražském brankovišti Drbalovou, Crazyny horko těžko procpaly balón a držel se tak napínavý stav 2:1. V posledních deseti minutách se pražanky prokličkovaly skrz libereckou obranu a otočily skóre ve svůj prospěch. Domácím nepomohlo ani power play, prohrály tak 2:3.

Dalším soupeřem bude pro Crazy girls FBŠ Olomouc, které se koná opět na domácí půdě. Utkání začíná v 19:00 na hale Dobiášova.

Ohlasy trenérů

Komentář trenéra domácích, Lukáše Nesměráka: "Dneska si asi spravedlnost asi vzala podzimní prázdniny. Někdy prostě člověk udělá co může a přesto se to nepodaří. V podstatě jsme si zahráli zápas proti Elišce Drbalové, která chytala fantasticky. Někdy mi přišlo, že ani Tatran nepotřebuje bránit. Když už jsme ji překonali, tak jsme nedokázali překonat ty červené věci, kterými je ohraničena síť a radost z gólu. Nevyhrát zápas s tolika šancemi a z toho tolika tutovkami bolí."

Komentář trenéra hostí, Miroslava Vybírala: "Po včerejším těžkém utkání jsme dnes nastoupili k dalšímu zápasu, ve kterým jsme potřebovali bodovat, což se nám v krásném prostředí podařilo a vezeme 3 cenné body do STŘEŠOVIC. Holky se po první třetině probudily a začaly hrát hru, jakou chceme hrát. Děkuji soupeři za pěkný zápas a skvělý zážitek. Mockrát děkuji holkám za dnešní výkon a děkuji našim věrným fanouškům za skvělou podporu na venkovním zápase!"