Crazy Girls
Štěpánová – Gruntová, Dlouhá, Ljachová, Kabeláková – Dostalíková, Veidlová, Leierová – Bartůšková, Rumlová, Pekárková – Horáková, Tomanová, M. Mlejnková – Šamaninová, Vejdělková, Čermáková – Pokorná.
Olomouc
Franková (31. Králová) – Podroužková, Pejzlová, Peterková – Lichnová, Pavlíková, Suchánková – Pařízková, Bouchalová, Oháňková – Šablaturová, Cholinská, Kylarová – Tomanová.
branky: 6. Michaela Mlejnková, 7. Nikol Pekárková, 11. Klára Leierová, 21. Klára Leierová, 25. Nikol Pekárková, 39. Lucie Veidlová, 51. Oxana Šamanina, 58. Klára Leierová - 6. Barbora Lichnová, 14. Martina Pejzlová, 23. Jitka Oháňková, 27. Karolína Šablaturová, 30. Barbora Lichnová, 48. Lucie Cholinská, 50. Barbora Suchánková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Marcela Štěpánová 16 - Martina Franková 30, Sára Králová 0; po třetinách: 3:2, 3:3, 2:2;

Od úvodu zápasu byla k vidění útočná hra nahoru dolů. Hanačky se nebály s vysokým napadáním a Crazyny využívaly rychlého přechodu do útoku. První branka nenechala na sebe dlouho čekat a to z čepele olomoucké Lichnové. Domácí Mlejnková a Pekárková se však vzápětí postaraly o rychlý obrat a poslaly Liberec do vedení. Do první přespávky oba celky ještě navýšily stav po jednom gólu.

Ve druhé třetině se konala téměř stejná přestřelovaná jako v té předchozí. Hostí se dokázaly po brance Lichnové dotáhnout na vyrovnaných 5:5. Ještě před koncem prostřední části stihla poslat do vedení domácí Veidlová.

Ve třetí třetině se Crazyny nedokázaly dostat do více než jednobrankového vedení. Hanačkám se neustále dařilo dotáhnout se na liberecký celek a držet vyrovnaný stav. Díky Leierové, která si pro tento večer připravila skvělou formu, se Liberec dostal ani ne tři minuty před koncem do vedení. Hostím se skrz Štěpanovou nepodařilo dostat balón a Crazy girls tak mohly slavit první výhru 8:7.

Crazyny v tomto utkání projevily svou lepší a kvalitnější střeleckou aktivitu. Ačkoliv soupeřky z Hané jim šlapaly na paty, domácí dokázaly s čistou hlavou vejít do vedení a brát všechny tři body.

Příští utkání vyjedou Crazyny na horkou půdu 1.SC TEMPISH Vítkovice. Zápas začíná ve čtvrtek 28.9. v 13:00 v hale SC Dubina Ostrava.

Komentář trenéra domácích (Lukáš Nesměrák): "Olomouc předvedla statečný výkon. Určitě lepší než Tatran v minulém kole. My jsme opět bojovali hlavně sami se sebou. Děkuji všem našim hráčkám, že jsme překousli to, že se nám nedaří a zápas zlomili bojovností na naší straně. Snad jsme se odpíchli k lepším výkonům."

Komentář trenéra hostů (Petr Dadej): "Dnes jsme si potvrdili, že ve florbale ani sedm branek nemusí nic znamenat. Viděli jsme útočné utkání, kde převahu držely chvílemi oba týmy a domácí nakonec byly o branku šťastnější. Gratulujeme Liberci k vítězství, My však zbraně neskládáme a jdeme se připravit na Židenice."