Vítkovice
Příleská (Kubíčková) – Kolářová, Halfarová, Klapitová, Koníčková, Ďuríková, Kubečková – M. Šponiarová, Planková, Kiecková – Ferenčíková, Enenkelová, K. Kociánová – Šupáková, Husková, Paloncyová – Martináková, Krzywaková.
Crazy Girls
Štěpánová – Gruntová, Dlouhá, Ljachová, Kabeláková – Dostalíková, Čermáková, Leierová – Bartůšková, Pekárková, Kronychová – Horáková, M. Mlejnková, Pokorná – Šamaninová.
branky: 3. Natálie Martináková, 4. Veronika Enenkelová, 6. Zuzana Halfarová, 6. Romana Kiecková, 11. Nikol Kubečková, 17. Barbora Husková, 32. Ivana Šupáková, 33. Ema Bartůšková, 34. Ivana Šupáková, 36. Barbora Husková, 51. Denisa Ferenčíková - 7. Oxana Šamanina, 38. Michaela Mlejnková, 42. Klára Leierová; rozhodčí: Petr Szilvási - Patrik Mik; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 61; zásahy brankářů: Nikola Příleská 9 - Marcela Štěpánová 32; po třetinách: 6:1, 4:1, 1:1;

Od úvodního hvizdu byly v popředí domácí rytířky, které krosovými nahrávkami mátly obranu z podještědí. Dostávaly se tak do četných šancí, které neváhaly porměňovat. Po pěti minutách vedly 4:0, na to dokázala odpovědět Šamanina, která se postarala o první libereckou branku. Poté si však vzaly slovo opět Vítkovice a nepustily hosty ke hře.

Do druhé části se vstupovalo za stavu 6:1. Kontrolu míčku si pohlídaly opět domácí. Až po desátém gólu dokázala navýšit liberecké konto Mlejnková na 10:2. Ačkoliv hráčky v černobílých dresech mohly využít šance přesilovky, nedokázaly z ní vytežit a stav zůstal do třetí třetiny neměnný.

Ve třetí třetině domácí nebyly tolik aktivní a Crazynám se dařilo přizpůsobit se jejich hře. Toho následně využila Leierová, která tak snížila. Rytířkám se ale poprvé nabídla možnost přesilové hry po špatném střídání hostí. Tu následně využila Ferenčíková, která navýšila na 11:3. Do posledního zaznění sirény se již nic nestalo a Vítkovice si tak pohlídaly všechny tři body doma.

Hráčky z Vítkovic od začátku dokazovaly svou profesionalitu. Crazy girls mohly hrozit pouze několika útočnými výpady, z nichž se parkrát dařilo proměnit branku. Od druhé třetiny se zlepšily v obraně ve čtení hry domácích, což zabránilo většímu rozdílu ve skóre.

Branky: Šamanina, Mlejnková, Leierová

Komentář trenéra Petra Horáčka: Škoda, že jsme prohráli první třetinu, od druhé třetiny jsme začaly lépe bránit a soupeři jsme to více ztížily, druhou a třetí třetinu hodnotím kladně, škoda že se nám nepodařilo proměnit více šancí.

Příští zápas sehrajou Crazy girls v neděli na brněnské půdě proti K1 Florbal Židenice. Zápas začíná ve 13:30 na MSH Vodova.

Komentář trenéra domácích, pana Richarda Urbana: "Kladně hodnotím juniorské hráčky, celkový přístup byl dobrý až na pár chyb v obraně, které soupeř chladnokrevně využil. Děkuji soupeři za utkání a v neděli zvu všechny na atraktivnější zápas od 16:00 na Dubině."

Komentář trenéra hostů, pana Petra Horáčka: "Škoda, že jsme prohráli první třetinu, od druhé třetiny jsme začaly lépe bránit a soupeři jsme to více ztížily, druhou a třetí třetinu hodnotím kladně, škoda že se nám nepodařilo proměnit více šancí. Soupeři děkuji."