(0:2,4:5,2:1)
Bohemians
Crazy Girls
Bohemians
Branky: 21. Pavla Bárková, 28. Markéta Rumlová, 30. Lucie Veidlová, 33. Michaela Mlejnková, 41. Lucie Veidlová, 56. Markéta Rumlová - 6. Veronika Bašová, 9. Hana Poláková, 26. Adéla Bočanová, 34. Eliška Reischlová, 36. Hana Poláková, 37. Andrea Kadidlová, 39. Andrea Kadidlová, 52. Eliška Císařová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 78; zásahy brankářů: Martina Lerchová 15 - Jitka Omelková 22; po třetinách: 0:2, 4:5, 2:1;

Komentář trenéra hostí (Tomáš Grigar): Zápas ve kterém jsme spokojeni s hrou v útoku, dali jsme několik dobrých gólů především z brejkových situací. Bohužel naše obrana byla velmi nedůsledná a laxní a proto tolik obdržených branek. Díky soupeři za hezký zápas plný osobních soubojů. Komentář trenéra Crazy girls FBC Liberec Jakuba Procházky: Bohužel se nám v první třetině podařilo obdržet dva rychlé góly. Bohemians hrály na brejky, které jsme jim svou hrou dovolily. Musíme být více důslední a poučit se z chyb, které rozhodly tento zápas