(2:3, 1:1, 0:1)
Vítkovice
Crazy Girls
Vítkovice
Branky: 2. Michaela Mlejnková, 15. Hana Koníčková, 29. Hana Koníčková - 3. Alžbeta Ďuríková, 7. Barbora Husková, 13. Barbora Husková, 37. Barbora Husková, 47. Sára Seevaldová; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 102; zásahy brankářů: Martina Lerchová 20 - Petra Klečková 10; po třetinách: 2:3, 1:1, 0:1;

Komentář trenéra domácích(Procházka Jakub): Po první trošku vlažnější třetině jsme si vypracovali dost šancí, škoda že se nám nedaří proměňovat, jinak poslední dva zápasy byli na mnohem lepší úrovni a snad se nám po novém roce již dosáhnout na body. Vítkovicím přejeme šťastnou cestu domů a veselé vánoce. Komentář trenéra hostů(Martiník Tomáš): Dnes to nebyl úplně náš zápas a naše herní tvář. Nedostali jsme se do správných zápasových emocí, chyběl hlad po gólových situacích. No a když se k tomu přidal odhodlaný výkon domácích, byl zápas dramatický až do konce. Děkujeme soupeřkám za zápas.