(5:0, 0:0, 1:1)
Crazy Girls
Židenice
Crazy Girls
Branky: 11. Kamila Pravcová, 11. Zuzana Hubáčková, 15. Jitka Drápalová, 19. Kamila Pravcová, 19. Andrea Dernerová, 45. Andrea Dernerová - 42. Klára Leierová; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 2:3 + Kristýna Zelníčková (LIB) OS; využití: 0:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 20 - Marcela Štěpánová 13; po třetinách: 5:0, 0:0, 1:1;

Komentář trenéra týmu hostů (Jakubík): Dnes jsme prohráli. Není co víc k tomu říct jen to že Židenice dnes víc chtěli a byli doma. V pátek se vidíme a doma budeme opět silnější. Díky soupeři a divákům Komentář trenéra týmu domácích (Prouzová): Dobře zvládnutá úvodní třetina předurčila ráz utkání, škoda, že v prostřední části jsme nezužitkovali žádnou z velkého množství šancí, nicméně zodpovědnou hrou jsme si výhru vzít nenechali. Díky soupeři, v pátek nás čeká pokrčování.