Boleslav
Janota, Vaníček - Kološ, Bohm, Klucho, Baudisch, Leksa, Kárník - Valeš, Rozkovec, Hejduk, Ferdan, Balatka, Ferdan, Kroupa, Kořínek, Šoltys, Daněk, Bitman.
Boleslav
Bauer, Musil - Krzyžanek, Gruber, Suchánek, Zakonov, Novák, Martínek, Hoffer - Curney, Natov, Bína, Tokoš, Šebek, Tomašík, Chroust Ta., Chroust Tom, Švejda
Branky: 31. Petr Kološ - 1. Martin Tokoš, 27. Jan Natov, 27. Daniel Šebek, 43. Jan Natov, 45. Štepán Švejda, 50. Milan Tomašík, 51. Jakub Gruber, 55. Jakub Bína, 57. Jan Natov, 60. Daniel Šebek; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 195; zásahy brankářů: Tomáš Janota 16, Vít Vaníček 1 - Lukáš Bauer 20; po třetinách: 0:1, 1:2, 0:7;

Komentář trenéra hostů(Petr Novotný): Zápas v Liberci je vždycky plný emocí, myslím že jsme druhou a třetí třetinu hráli disciplinovaně a šance, které jsme měli rozhodli o zápase. Děkuji soupeři za utkání. Komentář trenéra domácích (Zdeněk Skružný): První dvě třetiny jsme dokázali se soupeřem hrát vyrovnanou partii. Poté přišlo několik zranění, slepené góly a to zápas rozhodlo. Děkuji soupeři za zápas.