Crazy Girls
Štěpánová, Kadlecová - Pekárková, Leierová, Rumlová, Kabeláková - Mlejnková, Šamanina, Veidlová - Tomanová, Čermáková, Ljachová, Kronychová
TIGERS FK
Červová, Christianová - Hermannová, Pisárová, Hyršlová, Steinbachová, Billá, Surá, Šulanová, Kubišová, Košturiaková, Čapková, Machková, Zabavská, Polívková, Kleinová, Bobotová
Branky: 6. Klára Leierová, 16. Michaela Mlejnková - 1. Dagmar Surá, 5. Kateřina Pisárová, 6. Nikola Hermannová, 13. Dominika Kubišová, 16. Barbora Zabavská, 18. Dominika Steinbachová, 20. Denisa Billá, 21. Dominika Kubišová, 28. Dominika Steinbachová, 29. Adéla Polívková, 31. Dominika Steinbachová, 39. Martina Čapková, 46. Denisa Billá, 53. Dominika Kubišová, 57. Lucia Košturiaková, 57. Dominika Kubišová, 57. Adéla Polívková; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 3:1 + Michaela Šulanová 5; využití: 0:3; diváků: 35; zásahy brankářů: Marcela Štěpánová 13, Lucie Kadlecová 20 - Karolína Červová 11; po třetinách: 2:7, 0:5, 0:5;

Komentář trenéra domácích (Lukáš Nesměrák): 1. část.: Dnes byla vidět úroveň extraligy, která stále padá dolů stejně jako celý ženský florbal. Je mi líto soupeřů z první trojky, že musí hrát tyhle zápasy. Měli bychom zavést pravidlo, že ve chvíli vstřelení 10.gólu by vedoucí tým hrál jen ve 4. Alespoň by si holky trošku zahrály. Zlomovým momentem byla naše 5 minutová přesilovka, ve které se nám nepodařilo vstřelit 11 gólů a zápas vyrovnat. Už teď se těším na příští kolo, kde potkáme soupeře naší úrovně.

Byl to hezký zápas, snažily jsme se hrát kombinačně a díky tomu padalo hodně gólu. Děkujeme soupeři za utkání.