Klub
20.09.2021 - Redakce

​Trenéři FBC Liberec hodnotí druhý florbalový víkend.

Jak hodnotí vystoupení v 2. kole Poháru Českého florbalu hlavní trenér Crazy girls? Jak se podařil druhý hrací víkend juniorskému týmu, který bojuje o účast v lepší skupině juniorské CE ligy. Všechna hodnocení ze zápasů se můžete dočíst v přiloženém článku.

Muži A:

Výsledky:
FBC Liberec vs. ACEMA Sparta Praha: 2:4
SKV vs. FBC Liberec: 2:10
Hodnocení zápasů: zdezde

Crazy girls:

Výsledek:
Crazy girls FBC Liberec vs. Prague Tigers: 4:3
Hodnocení trenéra: "Dnes od nás velmi vlahý výkon. Celý zápas jsme se hledali snad ve všech herních činnostech. Ale i takové zápasy budou. My jsme to perfektně uhráli na morálku a týmovost. Soupeři děkuji za férovou hru."

Muži B:

Výsledky: 
FBC Liberec B vs. Orel Rtyně v Podkrkonoší: 7:6 pp.
Prague Tigers vs. FBC Liberec B: 8:7 pp.

Junioři A:

Výsledky:
FBC Liberec vs. FBC Česká Lípa: 9:7
FBC Liberec vs. Předvýběr.CZ Florbal MB: 7:8
Hodnocení trenéra: "S Českou Lípou to byl velmi těžký zápas, hráli dobře na míčku a především jejich první pětka nám zle zatápěla. Díky většímu množství přesilovek, které se nám dařilo proměňovat jsme byli schopni soupeře porazit. Hned další den nás čekal klíčový zápas s Mladou Boleslaví. Byl však téměř přes kopírák podobný tomu v co jsem sehráli na hřišti soupeře. Dobrý vstup, ale větší část druhé části jsme polevili. Potřebovali jsme vyhrát nejlépe o 2 a více branek a možná ten tlak byl pro některé kluky až příliš velký. Soupeři se obě utkání povedli o kousek lépe a zaslouženě vyhráli. Musíme zvládnout o následujícím víkendu alespoň jeden zápas, abychom se dostali do baráže o nejvyšší soutěž. 

Veteráni:

Výsledky:
Forza Tatran vs. Crazy Boys Liberec: 10:2
Crazy Boys Liberec vs. ASK Lovosice - LFP: 3:2