Rozpis tréninků

Komentář šéftrenéra Matěje Klucha:

“Po domluvě se všemi trenéry jsme vyladili náš letní rozpis, kde budeme kombinovat halové a venkovní tréninky. Novinkou je, že i mladší kategorie začnou využívat prostory naší posilovny.”

Adresy hal:
- SH ZŠ Dobiášova

Adresa: Dobiášova 851/5, Liberec 6 - vjezd z ulice Červeného
- Hala Míčových sportů
Adresa: Jeronýmova 570/22, Liberec 7
- SOŠ Liberec:
Adresa: Jablonecká 999/51, Rochlice, 460 06 Liberec

Minipřípravka | 2015 a mladší:

Středa | SOŠ | 17:00 – 18:00 | Hala

Přípravka | 2013 - 2014:

Úterý | Dobiášova | 16:00 - 17:00 | Venku
Čtvrtek | Dobiášova | 16:00 - 17:00 | Hala

Elévové | ročník 2011 - 2012:

Úterý | Dobiášova | 16:30 – 18:00 | Venku
Středa | Arena | 16:30 – 18:00 | Hala
Čtvrtek | Dobiášova | 16:00 – 17:30 | Hala

Mladší žáci | ročník 2010

Úterý | Dobiášova | 16:00 - 17:30 | Hala
Středa | Dobiášova | 18:00 – 19:15 | Hala
Čtvrtek | Dobiášova | 16:30 – 17:30 | Venku

Starší žáci A+B | ročník 2008 - 2009:

Pondělí | Dobiášova | 17:00 - 18:00 | Venku
Úterý | Arena | 17:00 - 18:30 | Hala
Středa | Dobiášova | 17:00 – 18:00 | Posilovna
Čtvrtek | Arena | 17:00 – 18:30 | Hala
*Začnou po MČR od 9.5.2022

Starší žáci C | ročník 2008 - 2009: 

Pondělí | SOŠ | 16:30 – 17:30 | Hala
Úterý | Dobiášova | 16:30 – 17:30 | Venku
Čtvrtek | Arena | 18:30 – 19:30 | Hala

Dorostenci A | ročník 2006 - 2007:

Pondělí | Dobiášova | 17:00 – 18:00 | Venku
Úterý | Dobiášova | 17:00 - 18:00 | Hala
Středa | Dobiášova | 18:45 - 20:15 | Hala
Čtvrtek | Dobiášova | 17:00 – 18:00 | Venku

Dorostenci B | ročník 2006 - 2007:

Pondělí | Arena | 16:30 – 17:30 | Hala
Čtvrtek | Dobiášova | 17:00 – 18:00 | Venku

Junioři B | ročník 2004 - 2005:

Pondělí | Arena | 16:30 – 17:30 | Hala
Čtvrtek | Dobiášova | 17:00 – 18:00 | Venku

Junioři A | ročník 2004 - 2005:

Pondělí | Dobiášova | 18:00 – 19:30 | Venku/posilovna
Úterý | Dobiášova | 18:00 – 20:00 | Hala + posilovna
Čtvrtek | Dobiášova| 18:30 - 20:30 | Hala + posilovna
Pátek | Dobiášova | 18:00 – 19:30 | Venku/posilovna

Muži A

Pondělí | Dobiášova | 18:00 – 19:30 | Venku/posilovna
Úterý | Dobiášova | 18:00 – 20:00 | Hala + posilovna
Čtvrtek | Dobiášova| 18:30 - 20:30 | Hala + posilovna
Pátek | Dobiášova | 18:00 – 19:30 | Venku/posilovna

Golmani:

Středa | Dobiášova | 18:00 – 19:30 | Hala

Elévky | 2011 a mladší

Pondělí | Dobiášova | 18:00 – 19:00 | Venku
Středa | SOŠ | 17:00 – 18:00 | Hala

Mladší žákyně | ročník 2009 - 2010: 

Pondělí | Dobiášova | 18:00 – 19:00 | Venku
Středa | SOŠ | 18:00 – 19:30 | Hala
Pátek | SOŠ | 17:30 – 19:00 | Hala

Starší žákyně | ročník 2007 - 2008:

Pondělí | Arena | 17:30 - 18:30 | Hala
Úterý | Dobiášova | 17:30 – 19:00 | Venku+posilovna
Středa | Arena | 17:00 – 18:00 | Venku

Dorostenky | ročník 2005 - 2006:

Pondělí | Arena | 17:30 - 18:30 | Hala
Úterý | Dobiášova | 17:30 – 19:00 | Venku+posilovna
Středa | Arena | 17:00 – 18:00 | Venku

Juniorky | ročník 2003 - 2004:

Pondělí | Arena | 18:00 - 19:30 | Hala
Pondělí | Arena | 18:00 - 19:30 | Hala
Čtvrtek | Dobiášova | 17:30 – 18:30 | Hala

Ženy:

Pondělí | Arena | 18:00 - 19:30 | Hala
Úterý | Arena | 18:00 - 19:30 | Hala
Čtvrtek | Dobiášova | 17:30 – 18:30 | Hala

Muži B:

Úterý | Dobiášova | 18:00 – 19:00 | Venku
Čtvrtek | Dobiášova | 18:00 – 19:00 | Venku

Veteráni:

Středa | Dobiášova | 20:15 – 21:15 | Hala

Rodiče:

Úterý | Dobiášova | 20:30 – 21:30 | Hala