Rozpis tréninků

Rozpis na sezonu 2021/2022 platný od 1.9.2021

Minipřípravka | ročník 2015 a mladší:
Středa | SOŠ | 17:00 - 18:00

Přípravka | ročník 2013 - 2014:
Úterý | Arena | 16:30 - 17:30
Čtvrtek | Dobiášova | 16:00 - 17:00
- dobrovolný bazén v pátek od 16:00 - 17:00

Elévové | ročník 2011 - 2012:
Úterý | Dobiášova | 16:30 - 17:30
Středa | Arena | 16:30 - 17:45
Čtvrtek | Dobiášova | 17:00 - 18:00
- dobrovolný bazén v pátek od 16:00 - 17:00

Mladší žáci | ročník 2009 - 2010:
Pondělí | Arena | 16:30 - 18:00
Středa | Dobiášova | 18:00 - 19:00
Čtvrtek | Arena | 17:00 - 18:00
Pátek | Arena | 16:00 - 17:00

Starší žáci A | ročník 2007 - 2008:
Pondělí | Arena | 18:00 - 19:30
Úterý | Arena | 17:30 - 18:30
Středa | Dobiášova - posilka | 17:00 - 18:00
Pátek | Arena | 17:00 - 18:00

Starší žáci B | ročník 2007 - 2008:
Pondělí | SOŠ | 16:30 - 17:30
Středa | Arena | 19:00 - 20:00
Pátek | SOŠ | 16:30 - 17:30

Dorostenci A | ročník 2005 - 2006:
Pondělí | Dobiášova - posilovna | 16:00 - 17:00
Úterý | Dobiášova | 17:30 - 19:00
Čtvrtek | Dobiášova | 18:00 - 19:00
Pátek | Arena 2 | 17:00 - 18:30

Dorostenci B | ročník 2005 - 2006:
Pondělí | SOŠ | 19:00 - 20:00
Čtvrtek | SOŠ | 18:30 - 20:00
Pátek | Arena | 15:00 - 16:00

Junioři A | ročník 2003 - 2004:
Pondělí | Dobiášova - posilka | 17:00 - 18:00
Úterý | Dobiášova | rozděleno na dvě skupiny - 17:30 - 20:30
Středa | Dobiášova | 19:00 - 20:30
Pátek | Arena | 18:00 - 19:00

Junioři B | ročník 2003 - 2004:
Pondělí | SOŠ | 19:00 - 20:00
Čtvrtek | SOŠ | 18:30 - 20:00
Pátek | Arena | 15:00 - 16:00

Muži A: 
Pondělí | Posilovna |18:00 - 19:30
Úterý | Dobiášova | 19:00 - 20:30
Čtvrtek | Dobiášova | 19:00 - 20:30 
Pátek | Arena | 19:00 - 20:00

Golmani:
Středa | SOŠ | 16:00 - 17:00

Elévky | ročník 2011 - 2012:
Pondělí | SOŠ | 17:30 - 19:00
Středa | SOŠ | 18:00 - 19:00
Pátek | SOŠ | 17:30 - 19:00

Mladší žákyně | ročník 2009 - 2010:
Pondělí | SOŠ | 17:30 - 19:00
Středa | SOŠ | 18:00 - 19:00
Pátek | SOŠ | 17:30 - 19:00

Starší žákyně | ročník 2007 - 2008:
Pondělí | SOŠ | 17:30 - 19:00
Středa | Arena | 17:45 - 19:00
Čtvrtek | Arena | 18:00 - 19:00
Pátek | bazén | 17:00 - 18:00

Dorostenky | ročník 2005 - 2006:
Pondělí | SOŠ | 17:30 - 19:00
Středa | Arena | 17:45 - 19:00
Čtvrtek | Arena | 18:00 - 19:00
Pátek | bazén | bude upřesněno

Juniorky | ročník 2003 - 2004:
Úterý | Arena | 18:30 - 20:00
Středa | Dobiášova - posilovna | 18:00 - 19:00
Čtvrtek | Arena | 19:00 - 20:00
Pátek | Arena | 18:30 - 20:00

Ženy:
Úterý | Arena | 18:30 - 20:00
Středa | Dobiášova - posilovna | 18:00 - 19:00
Čtvrtek | Arena | 19:00 - 20:00
Pátek | Arena | 18:30 - 20:00

Muži B:
Pondělí | Arena | 20:30 - 22:00
Pátek | Arena | 20:00 - 21:00

Veteráni:
Středa | Dobiášova | 20:30 - 21:30

Rodiče:
Úterý | Dobiášova | 20:30 - 21:30

FBC Liberec Rebels:
Čtvrtek | Dobiášova | 20:30 - 21:30

FBC Liberec Bílí Bagři:
Úterý | Arena | 20:00 - 21:00