Klub
10.02.2023 - Redakce

Registrujte se na letní akce FBC Liberec

FBC Liberec v tradičním čase uskuteční soustředění pro svou mládež. Akce opět proběhne v srpnu v Tanvaldu. V posledním srpnovém týdnu proběhne i tradiční příměstský kemp. Veškeré informace včetně propozic najdete níže v článku.

SPORTOVNÍ CRAZY KEMP

„Jsme florbalisti a milujeme dětskou hravost a pohyb celkově. A to nabízíme na našem kempu,“ říká na úvod šéftrenér klubu Matěj Klucho. „V minulosti jsme si podobný formát kempu vyzkoušeli a letos bude nabídka sportů ještě pestřejší. Fotbal, florbal, volejbal, lezení na stěně, plavání, brännball a další. Na každý sport odborník v rámci Liberce nebo nejbližšího okolí. Je dost možné, že se na kemp těšíme více než děti, dodává s úsměvem Klucho.

Děti se mohou těšit na „našlapaný“ program. „Od rána do odchodu se společně budeme bavit a hrát si. Samozřejmě den bude proložen například i logickými hrami, kde se nebude tolik běhat, abychom celý program zvládli. Kromě ostatních sportů se těšíme i na bloky, kdy děti volně „vypustíme v rámci gymnastického areálu GymLIB nebo v populární HOP Aréně, kde se mohou vyskákat dle libosti,“ vypichuje hlavní organizátor další z highlightů kempu.

Celé propozice

Základní informace

Termín: 10.7. – 14.7.2023
Místo konání: ZŠ Dobiášova a ostatní sportoviště
Zlevněná cena: 3 500,- Kč do 15.5.2023v ceně kempu jsou zahrnuty přejezdy, stravování, pitný režim a ostatní doprovodné aktivity (viz. níže)

Cena po 15.5.2023: 3 900,- Kč

Ročníky narození: 2009 – 2016 (mladší žáci / mladší žákyně – přípravka)

Soustředění Tanvald

Soustředění FBC Liberec v Tanvaldu letos proběhne klasickou a známou formou, ale s menším změnou. Podařilo se nám přidat jeden plnohodnotný den, takže spolu strávíme celých 5 dní. Na první termín 8. – 12.8. vycestují společně všechny kategorie děvčat a s nimi dorostenci a junioři. Plynule na ně navážou elévové, mladší a starší žáci ve dnech 13. – 17.8.2023. „Jsme moc rádi, že se nám podařilo soustředění o jeden den prodloužit. Znamená to, že si ještě více užijeme tuto zaběhlou akci, kterou očekávají děti, rodiče i trenéři klubu. V Tanvaldu nám ke skvělému sportovnímu programu nic nechybí a my jsme moc rádi, že i v roce 2023 se společně sejdeme na letním soustředění, které je pro nás nejdůležitější akcí léta,“ říká Klucho.

Termíny:

  • Starší kategorie (dorostenci, junioři a dívky): 8.8.2023 - 12.8.2023
  • Mladší kategorie (elévové, mladší žáci, starší žáci): 13.8.2023 - 17.8.2023

Propozice a bezinfekčnost:

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ KEMP 2023

V posledním srpnovém týdnu se uskuteční i příměstský kemp. Akce se uskuteční výhradně v prostorách ZŠ Dobiášova a prim bude hrát florbal i ostatní sporty a doprovodné aktivity. „Letní příměstský kemp je variantou pro ty, kteří po soustředění nemají dost florbalu (úsměv). Současně je variantou i pro nejmenší členy, které si ještě netroufnout vycestovat do Tanvaldu. Letní příměstký kemp dozná menších změn a harmonogram bude pestřejší než kdy dříve.“ popisuje akci šéftrenér klubu.

Termín:

  • Kategorie: přípravka, elévky, elévové, mladší žáci a mladší žákyně: 28.8.2023 - 1.9.2023

Propozice: