Klub
01.10.2019 - Redakce

FBC Liberec spouští členskou sekci

K 1.říjnu FBC Liberec spouští interní komunikační systém - Členskou sekci. Členská sekce bude sloužit ke komunikaci v klubu. Očekáváme zlepšení komunikace napříč klubem mezi rodiči, trenéry a hráči. Zároveň se velmi zjednoduší administrativní zajištění klubu FBC Liberec.

V současné chvíli byli všem rodičům mládežnických kategorií odeslány emaily s přihlášení a heslem do členské sekce. Rodičům a hráči bude vygenerován jeden společný účet, tudíž je potřeba účet používat spolučně. Pro snazší používání členské sekce jsme pro Vás připravili zjednodušený návod v podobě videa, který by měl usnadnit záčáteční používání.

Pokud Vám email s přihlašovacími údaji nepřišel, můžete nás kontaktovat na emailu r.vales@fbcliberec.cz

Návod ke Členské sekce:
Videa:
 

  1. Základní informace: zde
  2. Platby: zde
  3. Turnaje a zápasy: zde
  4. Zdravotní prohlídka: zde
  5. Nástěnka a notifikace: zde

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení do členské sekce FBC Liberec najdete v odkaze na webových stránkách www.fbcliberec.cz nebo na adrese www.clen.fbcliberec.cz. Po úspěšném přihlášení je nutné potvrdit souhlas GDPR. Vzápětí prosíme o aktualizaci všech informací. Tyto informace jsou skryté a uvidí je jen úzké vedení klubu. Důležitou informací jsou emailové adresy na rodiče. Nezapomeňte zaškrtnout, kterému zákonnému zástupci mají chodit notifikační emaily z členské sekce.

Členské příspěvky a ostatní platby
Pohledávku na zaplacení členských příspěvků vystavuje sekretář klubu. Členské příspěvky je možné zaplatit i po jednotlivých částech. Systém je schopný spárovat a odečíst část zaplacených příspěvků podle variabilního čísla. V případě potřeby je možné stáhnout fakturu o zaplacení v PDF.

Zápasy a turnaje
Turnaje a zápasy vytváří vždy trenér. Informaci o novém zápase je možné odesílat na emailové adresy formou notifikace. Vždy je ale nutné potvrdit účast v členské sekci! Do poznámek prosíme o napsání pomoci při dopravě na turnaj. Všechny zápasy a turnaje jsou uvedeny v přehledném kalendáři.

Zdravotní prohlídky
Systém kontroluje, jestli má člen platnou zdravotní prohlídku. Zdravotní prohlídka je platná na rok a člen ji mít neustále platnou. Všechny důležité informace o zdravotních prohlídce najdete v sekci.

Dokumenty.

Nástěnka a notifikační emaily
Všichni členové mají přístup na hlavní nástěnku. Příspěvek mohou přidávat pouze trenéři a uživatelé mohou příspěvek pouze komentovat. Pokud trenér zadává důležitý příspěvek, který by neměl nikdo minout, přijde na Váš email notifikace.