Aktuální zprávy
19.10.2021 - Redakce

Black Angels a Pardubice. Liberec čekají dvě utkání!

Po víkendovém odpočinku, který byl vyplněný reprezentační pauzou se elitní tým FBC Liberec představí hned ve dvou utkáních. V sobotu tým Zdeňka Skružného potká Black Angels. O dva dny později vyběhnou na palubovce Dukla Liberec.

FBC Liberec (3-1-0-4)
Po zajímavě rozehraném startu nejvyšší florbalové soutěže čeká na muže FBC Liberec další důležitá část. Nejbližšími soupeři jsou pražští Black Angels a Sokoli Pardubice, tedy celky, se kterými se počítá v boji o play-off.
Před reprezentační pauza trápila celek velká marodka, kdy do utkání s Chodovem nastoupilo jen 12 vyvolených hráčů. Bohužel v průběhu reprezentační přestávky se potvrdila dvě dlouhodobá zranění u Jakuba Kárníka a Jakuba Kopeckého. Částečně je může nahradit navrátilec Jakub Mádlo, který dostal příležitost prosadit se v elitním týmu FBC Liberec.
Zatím nejproduktivnějším hráčem FBC Liberec je Prokop Ferdan se 14 kanadskými body, následován spoluhráčem z útoku Šimonem Stránským. Velmi výrazně se daří i Filipu Smutnému, jenž tráví v Livesport Superlize premiérový ročník.

Black Angels (3-0-1-4)
Pražstí Black Angels zatím v letošním sezoně ukazují, že se s nimi musí počítat. Tým během letní pauzy prošel minimem změň a trenér Tomáš Janeček může počítat se všemi hvězdami mezi které můžeme řadit bratry Bočkovi, bratry Hanákovi a nebo Jakuba Renčína. Právě tato pětice je zajišťuje největší nebezpečí pro soupeře.
O největší rozruch se Black Angels postarali ve 3. kole LSL, když dokázali sebrat bod suverénímu celku z Mladé Boleslavi. Další body získali proti Hattricku Brno, Otrokovicím a SKV.

Utkání Black Angels vs. FBC Liberec startuje na UNYP Aréně v sobotu 23.10. v 15:00. 

Sokoli Pardubice (1-0-0-7)

Z osmi zápasů Livesport Superligy vytěžili pardubičtí florbalisté pouze tři body za výhru nad Hattrickem Brno. V dosavadním průběhu nedokázali bodovat ani s Otrokovicemi a pražským celkem SKV.
Hlavní trenér Martin Zozulák již bude moci v sestavě počítat s Janem Savickým, kterému 23.10. vyprší měsíční zápasový distanc. Na čele bodování se nachází nejzkušenější hráč Ivo Teichman, následovaný třemi pronásledovateli v podobě Adama Šmída, Matyáše Velce a kapitána Přemka Pakosty. Před víkendovými zápasy se východočeský tým nachází na nelichotivé předposlední příčce, o tři body před již zmiňovaným, posledním týmem, Hattrickem Brno.

Zápas 10. kola Livesport Superligy začíná v příjemném čase 17:00. Utkání se odehraje na hale Dukla Liberec a zároveň ho můžete sledovat na obrazovkách ČT Sport. Další informace k televiznímu utkání najdete zde: odkaz

DATUM: 25.10.2021
ČAS: 17:00
MÍSTO: SH DUKLA LIBEREC
SOUPEŘ: SOKOLI PARDUBICE

VSTUPENKY:
Vstup: 50,- Kč
Předprodej vstupenek zde: https://go.ticketportal.cz/event/592
Permanentní vstupenka: zdarma - na permanentní vstupenku lze vzít 1 osobu zdarma.