Klub
17.06.2021 - Redakce

CRAZÍK! Představujeme klubového maskota

Pořádné překvapení přichystal klub FBC Liberec na klubovou rozlučku se sezonou. Hned na začátku akce jsme odkryli tvář nového maskota Severočeského klubu FBC Liberec. Jmenuje se Crazík a všechny zúčastněné skvěle bavil po celou dobu akce.

O vzniku nového maskota
"Myšlenky o vytvoření svého klubového maskota jsme měli v hlavách už několik let, ale až nyní se nám nápad podařilo zrealizovat. Chtěli jsme vytvořit maskota, který je zábavný, bláznivý a dokáže pobavit i potěšit. Věříme, že členové, rodiče a hlavně všichni hráči a hráčky napříč kategoriemi se dokáží s novým maskotem ztotožnit a oblíbí si ho,” zní z klubu FBC Liberec.

Kdo je Crazík?
Bláznivý kluk aneb Crazík. Takovou přezdívku nosí nový maskot FBC Liberec. Je to bláznivý kluk a hrdě fandí FBC Liberec. Nosí číslo 94, které odkazuje na rok založení libereckého FBC. Je to pořádný bavič, který nebude chybět na žádné akci a zápase Livesport Superligy.

Proč právě Crazík?
Jméno Crazík odkazuje na historické doby, kdy byl florbal v Liberci v plenkách a elitní mužský i ženský tým nastupovali pod názvem Crazy Boys, resp. Crazy Girls Liberec. Rádi bychom touto formou připomněli dobu, která byla pro klub velmi důležitá. 

Představujeme nového maskota: 

CELÁ FOTOGALERIE: https://bit.ly/predstavujeme_maskota