Klub
29.04.2021 - Redakce

Členské příspěvky ve druhém pololetí

V krátkosti bychom Vám chtěli sdělit informace ohledně placení členských příspěvků v druhém pololetí za měsíce duben, květen, červen. Právě v těchto měsících probíhá obnovení činnosti u všech mládežnických družstev FBC Liberec.

Odpuštění příspěvků za leden, únor a březen
V tomto období klub musel omezit všechny organizované tréninky a pokračoval v domácích online trénincích, které byly tvořeny pro všechny kategorie. Za toto období klub FBC Liberec nebude požadovat žádné členské příspěvky.

V období měsíců duben, květen a červen
Za toto období klub vygeneruje jednu fakturu na obdobích zmíněných třech měsíců (duben, květen, červen). V členské sekci budou platby vystaveny pouze členům, kteří začali po restartu tréninků organizovaně sportovat pod hlavičkou FBC Liberec. Pokud člen začal sportovat od dalšího měsíce, budou členské příspěvky upraveny k datu návratu k tréninku.

Kompenzace za listopad a prosinec
V období listopadu a prosince nabídnul klub možnost snížení členských příspěvků za 1. pololetí. Těm z Vás, kteří možnost využili a nechali slevu do 2. pololetí, bude vystavená faktura automaticky ponížena. (Informace bude v popisu faktury)

V případě dotazů se neváhejte obrátit na sekretar@fbcliberec.cz
Na závěr Vám ještě jednou děkujeme přízeň a vstřícné jednání
Klub FBC Liberec