Aktuální zprávy
23.09.2018 - Redakce

Crazy Girls čeká první výjezdové utkání v sezóně

Ženský kádr Crazy Girls FBC Liberec čeká v Extralize žen již 3. kolo. V neděli ženy odjedou do Brna, kde se střetnou s K1 Florbal Židenice. Utkání vypukne ve 14:00 hodin.

Crazy Girls FBC Liberec

Liberecké ženy nevstoupily do úvodu sezóny podle představ. V prvním utkání proti Ostravě sice soupeřky potrápily, nicméně na body nedosáhly. I přes velmi vyrovnaný souboj tak nakonec ženy padly s FBC Ostrava poměrem 4:8. Druhé utkání proti FbŠ Bohemians se neslo ve velmi podobném duchu. I přes dvě ubráněná oslabení si Crazyny odnesly prohru poměrem 6:8.

Obránkyně Míša Vejdělková se vyjádřila k úvodu sezóny: “První zápasy v sezóně jsou podle mě vždy těžké, ale já bych je hodnotila kladně. Sice se nám nevydařily podle našich představ, ale aspoň nám ukázaly na čem je ještě potřeba zapracovat a že se musíme vyvarovat zbytečným chybám v obraně.”

Crazyny se i přes obě prohry zatím drží na 9. místě tabulky Extraligy žen. Nejproduktivnější hráčkou celku je se šesti body Míša Mlejnková. Jeden bod za ní zaostává Hanka Koníčková.

“Do Brna jedeme s jasným cílem vyhrát. Věřím, že do zápasu nastoupíme plně soustředěné, budeme hrát naši hru a vyvarujeme se chybám. Splněním těchto věcí budeme odjíždět se třemi body,” zakončuje Míša Vejdělková

K1 Florbal Židenice

Začátek sezóny se nepovedl ani Židenicím. V prvním kole se brněnské hráčky utkaly s Ivanti Tigers Jižní Město. Židenicím se střelecky nedařilo a pražskému celku podlehly vysoko 0:6. Druhý zápas v sezóně sehrály Židenice s dalším pražským týmem - Tatranem Střešovice. Vstup do utkání byl sice vyrovnaný, nicméně od druhé třetiny dominovaly hráčky Tatranu. Židenice tak i v druhém utkání padly soupeřkám, tentokrát však poměrem 4:8.

Kanadské bodování týmu vede se svým hattrickem Andrea Dernerová. Dvě asistence si připsala Martina Indrová a je v týmové tabulce na druhém místě.Vzájemná utkání loňské sezóny:

Crazy Girls FBC Liberec vs. K1 Florbal Židenice 3:7, 8:4

Crazy girls FBC Liberec vs. K1 Florbal Židenice, 23.9.2018 | 14:00 | VUT CESA Brno 1