Preview k zápasu
10.11.2017 - Redakce

Crazyny a junioři se představí v domácích zápasech

O druhém listopadovém víkendu se představí Crazy girls FBC Liberec proti týmu FBK Jičín. K libereckým ženám se přidají junioři FBC Liberec, kteří přidají k porci zápasů duely s FbC Hradec Králové a Bulldogs Brno.

Crazy girls potřebují bodovat. Přivítají FBK Jičín

Ženský celek FBC Liberec se zatím nenachází v pozicích, které by si představoval. Potřebné body budou k mání v souboji sousedů v tabulky. V sobotu liberecké Crazyny nastoupí proti FBK Jičín.

FBC Liberec (2-0-0-7)

Crazy girls FBC Liberec v doposavadním roce získaly dvě výhry v základní hrací době. Bodovaly proti SKV, FBS Olomouc. V ostatních zápasech body nepřidaly a na svém kontě mají 6 bodů. Velkou záslahu na tom má trio Mlejnková, Leierová, Pekárková, jediné hráčky, které dokáží pravidelně bodovat. V brankoviště zatím vládne Marcela Štěpánová, když odchytala všechny zápasy.

KM automatic FBK Jičín (2-0-0-7)

Soupeř z Jičína rovněž prožívá nepovedený start do soutěže. V extralize žen si vede velmi podobně jako tým z Liberce. Na svém kontě oba týmy mají stejný počet bodů, vstřelených branek a obdržené branky se liší velmi málo. Hlavní tahounky týmu z Jičína jsou Gabriela Žůrková ex-reprezentační hráčka, a Gabriela Kloutvorová. Dohromady nastřádaly 29 kanadských bodů. V sestavě najdete další velmi zajímavá jména. Exlibereckou Markéta Kosovou nebo bývalou talentovanou hráčku Kristýnu Bachmaierovou.

Shrnutí

Holky potřebují bodovat. K tomu, aby splnily cíl a získaly všechny body budou spoléhat opět na trio reprezentačních hráček. V ideálním případě, kdyby se bodově zapojili i ostatní hráčky, velmi by zvýšily šanci na bodový zisk.

Junioři proti Buldokům z Brna a FBC Hradec Králové

Junioři FBC Liberec po nedávném moravském dvojzápase se vrací na domácí palubovku. Za soupeře budou mít tentokrát Bulldogs Brno a tým FbC Hradec Králové. Oba týmy prozatím stojí za domácím týmem a bude zajímavé sledovat. Jestli tomu tak zůstane i po víkendu.

FBC Liberec (0-0-0-4)

V minulých utkáních si kluci připsali nadějné výkony, ale ani jeden z nich nestačil na bodový zisk. Junioři FBC Liberec se zatím spoléhají na zkušenosti a body Adama Balatky, který si v letošním roce připsal několik startů za mužský A tým. Bodově se prosazují i Adam Štěpán a Honza Jaroš.

Bulldogs Brno (0-0-0-4) / FbC Hradec Králové (0-0-0-4)

Soupeři mají velmi podobné statistiky, v doposavadních zápasech neukořistili ani bod. V brněnském dresu, pokud nastoupí, válí juniorský reprezentant Petr Koláčný. Jedna z hlavních ofenzivních opor soupeře. V hradeckém dresu se naopak prosazuje Ondřej Souček.

Shrnutí

Juniory nečeká nic lehkého. I soupeři si jsou vědomi, že se budou hrát vyrovnaná utkání, ve kterých budou rozhodovat maličkosti. Kdo bude v zápasech aktivnější odnese si body. V obou utkáních můžeme očekávat atraktivní utkání, která přinesou mnoho branek.