Preview k zápasu
19.10.2017 - Redakce

Crazyny musí bodovat. V sobotu přivítají Panthers Praha

Tento víkend liberecké Crazyny svedou souboj proti pražským Pantherkám. Týmu, který se aktuálně se svými 10 body vyhoupl na 6. místo v tabulce. Liberec od počátku sezóny výsledkově trápí a proti vyrovnanějšímu soupeři je nutno vyhrát v základní hrací době.

Crazy Girls FBC Liberec (2-0-0-5)

V minulém kole se ženy z Podještědí utkaly proti Florbal Chodov. Crazy Girls předvedly svým bojovným výkonem vyrovnanou třetinu, avšak soupeř včas našel recept na libereckou obranu a převrhl vývoj utkání ve svůj prospěch, ve kterém pak braly výhru 11:2. V libereckém dresu září duo Klárka Leierová a Míša Mlejnková, které mají podíl na více než polovině vstřelených branek.

Panthers Praha (3-0-1-2)

V posledním zápase se Panthers Praha utkaly proti brněnským Židenicím. Zápas se po většinu času odehrával v režii pražského celku. Ten dokázal utkání dotáhnout do vítězného konce a zaslouženě vyhrál 6:2. Bodově se daří Veronice Zittové. Ta za 7 zápasů nastřádala 13 kanadských bodů. V závěsu za ní se nachází dvě exliberecké hráčky Kristýna Lochmanová a Tereza Hubáčková.

Shrnutí

V zápase se proti sobě postaví týmy pohybující se na hraně play off. Crazyny budou v zápase potřebovat využít domácí palubovky a získat všechny stejně jako v minulém ročníku.

21.10., 15:00, Panthers Praha, SH ZŠ Dobiášova.