Aktuální zprávy
25.11.2019 - Redakce

Crazyny nezvládly utkání v Olomouci

Sobotním utkání započala druhá polovina základní části Extraligy žen a Crazy Girls opět cestovaly. Tentokrát do univerzitního města Olomouc.

FBS Olomouc vs. Crazy girls FBC Liberec 11:1

Crazyny začly zápas ve vysokém tempu a hned v úvodu utkání si vypracovaly velmi slibné šance. Gólový účet ale otevřely domácí hráčky, když se prosadily střelou ze střední vzdálenosti. Liberecké hráčky hrály stále aktivně a soupeře nepříjemně napadaly. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, jediný rozdíl mezi soupeři byl ten že Olomoucké hráčky nabídnuté šance dokázali využít a v 19 minutě první třetiny tedy svítilo na tabuli skóre 4:0. V závěru se Crazyny nadechli když po střele Markéty Rumlové dorazila míček za záda Liškové juniorka Market Valešová. To bohužel bylo ze strany Crazy Girls vše v tomto zápase.  Další branku se nepodařilo vstřelit, ikdyž příležitosti na to byly. Ve druhé třetině si domácí pojistili dalšími 3 trefami převahu v tomto zápase. Liberecké Crazyny zápas nevzdávaly a stále se snažily se skóre něco udělat. Byly nepříjemné a napadaly. Bohužel díky nedůrazu ve vlastním brankovišti ještě čtyřikrát inkasovaly a výsledný stav byl 11:1 pro hanácké hráčky. 

Hodnocení trenéra: "Světlé momenty se v tomto zápase těžko hledají, snad jen že v počtu se kterým jsme přijeli holky makali, napadali a zápas nechtěli vzdát. Když už se začneme herně zvedat tak příjdou zranění a další komplikace a tým tak nemůže podat 100% výkon. Věřím že kdyby jsme do Olomouce jeli v sestavě kterou jsme měli začátkem sezony tak ty body přivezeme. Teď nás čeká pauza 3 týdny a na domácí zápas s Jičínem se musíme kvalitně připravit aby jsme mohli bojovat o body, myslím že výhra by holky zase nakopla o něco víc"