10.03.2017 - Redakce

Crazyny uvítají na své půdě Chodov

O víkendu je pokračování čtvrtfinálové série mezi libereckými Crazynami a pražským Chodovem. Ačkoliv je stav 2:0 ve prospěch celku z Jižního města, severočešky dokázaly zatápět Chodovu a ukázaly, že se nedají jen tak zadarmo. Liberec chce využít domácího prostředí k velkému triumfu a srovnat tak sérii.

Do prvního sobotního utkání Crazyny díky dvěma gólům Veidlové a Koníčkové vstoupily lépe. Euforie byla pryč, když domácí dorovnaly, ve druhé třetině přidaly navrch dva góly. Své dvě premiérové trefy do sítě si vysloužila Kabeláková, to Chodov vedl již 6:4. Překonat Vokatou dokázala ještě Suchá. Crazynám nepomohla ani hra bez brankáře, v té inkasovaly dokonce dvakrát a prohrály 9:4.

Druhé nedělní utkání bylo jako déjà vu. Liberec znovu vedl v úvodu dvěma brankami Šamaniny a Dostalíkové načež domácí celek do první přestávky srovnal. V té druhé si opět vydobyl dvougólové vedení, na které odpověděla Veidlová. Domácí si svými přesnými akcemi ale vytvořily náskok 6:3. Poslední tečku v zápase dokonala Veidlová, která zkorigovala skóre na 6:4.

Crazy girls zatím svou hrou jasně potvrzují, že to v play-off myslí vážně, i když se jim staví silný favorizovaný tým nabitý známými jmény. V posledním utkání se bojovalo až do samého konce a chodovačky se musely hodně zapotit, aby uhájily vítězství. Tento víkend se tak jistě schyluje k tvrdému duelu, ve kterém budou rozhodovat detaily.

11.3., 19:00, Florbal Fat Pipe Chodov, SH Dobiášova

12.3., 16:00, Florbal Fat Pipe Chodov, SH Dobiášova