Aktuální zprávy
06.09.2018 - Redakce

Crazyny vstoupí do nové sezóny proti Ostravě

Nová sezóna se nezadržitelně blíží! V neděli 9. září svůj první zápas o velmi důležité první body odehrají i Crazy Girls FBC Liberec. Na novém povrchu v domácí hale ZŠ Dobiášova se Crazyny utkají se čtvrtfinálovým soupeřem z loňské sezóny FBC Ostrava.

Crazy girls FBC Liberec (0-0-0-0)

Liberecké ženy se letos dočkaly několika změn. Novým trenérem ženského týmu se stal bývalý hráč FBC Liberec Jakub Procházka. Spolu s ním přichází i několik nových hráček jako Natálie Jirková ze Sparty, Kristýna Zelníčková z SKV nebo Aneta Foffová z Vysokého Mýta. Největším příchodem je návrat Hanky Koníčkové, která minulou sezónu oblékla dres Vítkovic.
Hned první zkouškou bude čtvrtfinálový soupeř z loňské sezóny FBC Ostrava. “Začínáme tam, kde jsme skončily, ale bude to úplně jiné. Nečeká nás zrovna lehký soupeř, ale v loňské sezóně jsme s Ostravou dokázaly hrát vyrovnaná utkání. Je to ale nová sezóna a začíná se od nuly. Myslím, že jsme po letní přípravě dobře připravené, takže jim nedáme nic zadarmo,” komentuje liberecká útočnice Michaela Mlejnková.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava(0-0-0-0)

Loňská sezóna se Ostravě velmi podařila a ženy skočily do TOP 4 Extraligy žen. Ostravský kádr se od poslední sezóny téměř nezměnil a bude mít opět vysoké cíle. Ostrava v rámci letní přípravy odjela na přípravné turné po Švédsku, kde se střetla například s Malmö nebo Pixbem.


Zápasy v loňské sezóně:
Crazy girls FBC Liberec vs. FBC Ostrava 5:8, 6:9, 1:4, 2:9, 6:7, 4:6

“Budeme potřebovat podporu fanoušků! Doufám, že jich bude co nejvíc a pozenou nás k lepším výkonům,” zakončuje Michaela Mlejnková.
Crazy girls FBC Liberec vs. FBC Ostrava, 9.9.2018 | 14:00 | SH ZŠ Dobiášova