Aktuální zprávy
09.02.2021 - Redakce

Dalším soupeřem budou v televizní bitvě Pardubice

Krátká reprezentační přestávka uběhla jako voda a FBC Liberec může vstoupit do závěrečné části Livesport Superligy, ve které bude mimo jiné usilovat o postup do play-off. Potřebné body bude chtít získat v televizní bitvě proti Sokolům z Pardubic.

Sokoli Pardubice vs. FBC Liberec | 10.2.2021 | 19:20 | CT SPORT
Jestli nějaký tým Livesport Superligy postihla nemoc covid-19 v plné síle, jsou to právě Sokoli Pardubice. V posledních dnech musí v programu dohnat velkou zápasovou ztrátu  oproti ostatním celkům nejvyšší soutěže. V současné chvíli má východočeský klub odehráno 17 utkání, ve kterém tým Martina Zozuláka získal 17 bodů. V posledních 4 zápasech získaly Pardubice skalpy týmů z Otrokovic a Vinohrad, a zároveň body nechali Ostravě a Mladé Boleslavi.
Jednoznačným bodovým lídrem Sokolů je mladík Adam Šmíd. Pravé křídlo elitního útoku zatím nastřádal 36 kanadských bodů a společně se svými parťáky Pakostou a Savickým budou největšími zbraněmi Pardubic. Spoleh je i na reprezentačního brankáře Martina Haleše, který je jasnou jedničkou.
V letošní netradiční sezóně se bude jednat o první vzájemný ligový zápas. Oba naplánované duely musely být v předchozích měsících odloženy. I proto mezi jediné společné střetnutí z této sezony lze počítat finálový zápas s červnového turnaj Prague Challenge. V něm liberečtí hráči zvítězili o jednu branku.
Podaří se Severočechům navázat na poslední enormně důležitou výhru proti celku Black Angels? Ukáží florbalovým fanouškům v televizní bitvě parádní, tříbodové představení? Utkání začíná na ČT Sport v 19:20.

TEXT: https://bit.ly/pce_lib_text
VIDEO: https://bit.ly/pce_lib_video