Mládež
20.01.2020 - Redakce

Dorostenci na dalším turnaji uspěli jen polovičně

​K dalším zápasům dorostenecké ligy vyjeli liberečtí do Hradce Králové, kde je v neděli 19. ledna čekali souboje s Českou Lípou a Mladou Boleslaví.

FBC Liberec vs. FBC Česká Lípa 4:9 (3:2, 0:4, 1:3)

Do zápasu nevstoupili liberečtí špatně, ale první gól inkasovali po dvou a půl minutách. Hra poté byla nahoru a dolu kdy se prosazovali oba týmy. Skóre se na konci třetiny ustálilo na stavu 3:2. Od druhé třetiny naši dorostenci nepředváděli týmovou hru. Chyba střídala chybu. Soupeř skóre otočil a tři minuty před koncem druhé třetiny po nesmyslném faulu libereckého hráče byli liberečtí oslabeni na 5 minut a soupeř dvakrát trestal. Po dvou třetinách stav 3:6. Bohužel kluci pokračovali ve třetí třetině v chybách a jejich nesoustředěnost kazila jejich výkon. V posledních minutách při naší hře bez brankáře bohužel přišly další góly do liberecké branky a tím i konec nadějí na otočení nepříznivého stavu.

Technology Florbal MB Black vs. FBC Liberec 3:12 (0:3, 1:4, 2:5)

Druhý zápas libereckým vyšel o poznání lépe, soupeře přehrávali ve všech situacích a i když možná zápas nebyl tak pohledný, vítězství bylo zasloužené. Přesto se opět objevovaly ztráty na středu hřiště a nepřesnost při střelbě.

Hodnocení trenérů: „Výsledkový úspěch byl padesátiprocentní. S čím určitě nejsme spokojeni je předvedený týmový výkon, ne všichni hráči odehráli co měli a nepomohli tím svému týmu."