Mládež
18.11.2019 - Redakce

Dorostenky drží v sezoně neporazitelnost

​Dorostenky odehrály v sobotu v České Lípě další dva zápasy regionální části první ligy dorostenek a dosud neztratily ani bodík.

FBC Liberec vs. BK Real Roudnice, 6:2

Už od začátku jsme měly zápas pevně v rukou. Hrály jme převážně na balónku a vytvářely si o spoustu šancí. V polovině zápasu jsme vedly již 5:0 a soupeřky naši branku vážněji neohrozily. Z holek spadla nervozita a florbalem se pěkně bavily. Naši hře to ale neprospívalo, hrály jsme komplikovaně, chyběla přímočarost a přestali padat i góly. Nakonec nás soupeřky dokázaly obrat o čisté konto.

FBC Liberec vs. FBC Česká Lípa, 3:1

Do zápasu jsme vstoupily tak, jak skončil ten předešlý. Hrály jsme sice hezky, ale komplikovaně a góly nepřicházely. Soupeřky z České Lípy si také nějaké příležitosti vytvořily, i proto byl dlouho vyrovnaný stav. Zápas jsme zlomily až v samém závěru. Pikantní je, že jsme definitivně potvrdily vítězství ve vlastním oslabení. Za zmínku stojí naše letošní statistiky v oslabení: 100% ubráněno a 66% oslabení naopak využito.

Sestava: Dvorská (G), Dvořáková (G), Klubalová, Holcová, Šmídková, Červenková, Jandová, Hisemová, Štrbáková, Luftová, Sugardorj, Müllerová, Veselská, Nováková a Lenfeldová.