Mládež
01.11.2017 - Redakce

Dorostenky si zastřílely v Kadani

Dorostenky FBC Liberec v dalším kole ligy dorostenek zavítali do daleké Kadaně. Ve městě v ústeckém kraji holky sehrály zápasy proti domácí FBC Kati Kadaň a Mocné Tuleňky Podbořany. V obou zápasech si příjemně zastříleli a získaly 6 bodů.

FBC Liberec vs. FBC DDM Kati Kadaň 10:3

Začátek zápasu byl z naší strany trochu rozpačitý. Kadaň hrála s nadšením a držela s námi krok až do závěru druhé třetiny. Soupeřky v této fázi hry podržela i výtečná brankářka. Obrat v zápase nastal ke konci druhé třetině při našem oslabení, které jsme zahrály opravdu výtečně a podařilo se nám vsítit i branku. Od tohoto okamžiku jsme hru už jednoznačně ovládly a projevilo se to i na skóre. Díky lepší kontrole balónku, lepšímu pohybu a také díky větším zkušenostem jsme jednoznačně vyhrály.

FBC Liberec vs. Tatran Mocné Tuleňky Podbořany 19:2

Poučeni z prvního zápasu jsme nastoupili na hřiště s chutí rozhodnout zápas co nejdříve. Soupeřkám nadšení vydrželo jen první tři minuty. Brzo poznaly, že s námi nemohou hrát otevřenou hru. Naše hráčky dominovaly v situacích jedna na jednu a již první třetina rozhodla o vítězkách.

Hodnocení

Vyjma úvodu prvního zápasu si zaslouží všechny hráčky pochvalu jak za nasazení, tak za předvedenou hru. Děkujeme za podporu rodičům i skvělým divákům v Kadani.

Sestava:

Dlouhá Kateřina (G), Abrtová Aneta, Horáčková Simona, Lajžnerová Iva,Lenfeldová Markéta, Nováková Karolína, Novotná Kateřina, Rondošová Kristýna, Valešová Markéta a Veselská Lea.Trenéři: Novák Petr, Rondoš Vojtěch