Aktuální zprávy
19.03.2017 - Redakce

Dorostenky vybojovaly v sobotu dvě vítězství

Sezóna vrcholí a i liberecké dorostenky hrají o postup do play-off. Na dvě postupová místa zbývají ve vyrovnané soutěži tři kandidáti. Každé zaváhání může znamenat stop.

FBK Wings Most vs. FBC Liberec, 2:10

První zápas a první třetina byly trochu nervózní. I přes zjevnou převahu se našim hráčkám nedařilo dlouho dát gól. Po bezbrankové první třetině se hned v první minutě druhé třetiny trefila Maky Lenfeldová. Aktivita našich hráček přinesla v krátkém sledu další branky. A tak po trefách Bernatové, Želízkové a Novákové byl stav po druhé třetině 5:1. Obraz hry se nezměnil ani ve třetí třetině. Naše hráčky se trefily ještě 5x a tak po gólech Valešové, Pokorné, Plichtové, Želízkové a Lenfeldové se skóre zastavilo na konečných 10:2.

FBC Liberec vs. SK Bivojky Litvínov, 10:2
Na rozdíl od prvního zápasu se nám podařilo skórovat zásluhou Pokorné a Želízkové dvakrát již v první minutě zápasu. Soupeřky nehrály špatně, ale na aktivní hru našich dorostenek a žákyň nenašly odpověď. Soupeřky jsme přestřílely v poměru 30:7. Postupně skórovaly Lenfeldová, Čermáková (2x), Želízková (2x), Pokorná, Nováková a Bernatová.

Sestava: Hánová (G), Plichtová, Čermáková, Bernatová, Valešová, Abrtová, Košvancová, Veselská, Rondošová, Dlouhá Kateřina, Pokorná Daniela, Želízková, Lenfeldová, Nováková a Novotná.