Aktuální zprávy
27.09.2021 - Redakce

Důležitý týden! Muže čeká Ostrava, Lípa a Otrokovice.

Po odehraném zápase s Tatranem Střešovice čeká muže FBC Liberec náročný a velmi důležitý týden. O státním svátku vycestují muži do Ostravy, o den později se střetnou v České Lípě v televizní bitvě a v neděli je čeká domácí utkání s Panthers Otrokovice. Kolik bodů dokáží vytěžit Severočeši ze třech utkání Livesport Superligy?

FBC Liberec (1-0-0-2)
Liberecký celek se ve 4. kole superligy držel lídra soutěže Tatranu Střešovice. Výsledek 5:10 zapříčinila nepovedená třetina, kterou svěřenci Zdeňka Skružného prohráli v poměru 0:4. I proto se prozatím drží chvostu tabulky s tříbodovým ziskem.
Dobrou formu ukázal junior Filip Smutný, který s premiérovým gólem oslavil i hattrick. Bodovým lídrem je zatím Prokop Ferdan s pěti kanadskými body, i přesto že v zápase s Tatranem chyběl. V bráně vždy dostal přednost Petr Chlad a je zatím jasnou jedničkou Severočechů.

FBC ČPP Ostrava (3-0-0-1)
FBC Ostrava si na začátku sezony drží výbornou formu. Tým se i nadále opírá o produktivního polského střelce Malajka, kterému zdatně sekunduje obránce Kuczera a štírek Sládek. Hlavní trenér Tomáš Svačinka si zatím může pochvalovat výbornou ofenzivu. Ve 4 odehraných zápasech vstřelili ostravští hráči 32 branek! Ostravský celek je společně s Vítkovicemi, Spartou na děleném čtvrtém místě tabulky. Se ziskem 9 bodů si drží poklidné místo zaručující play-off.

FBC 4CLEAN Česká Lípa (0-0-0-0)
Českolipský celek neprožívá dobrý vstup do soutěže. Před 5. a 6. kolem ještě nedokázal bodovat a společně s SKV a Hattrickem Brno jsou na posledním místě tabulky. V týmu je zatím jedničkou brankář Ponomarev, kterého můžete znát z loňské sezony, protože působil v dresu Liberce. Tým z České Lípy v spolehá na první, velmi produktivní formaci ve složení Krajcigr - Kopič - Ekl. Televizní bitva se odehraje v prostředí zimního stadionu a českolipský tým očekává bouřlivou kulisu. Utkání můžete sledovat od 17:00 na obrazovkách ČT Sport.

Ke třetímu domácí utkání nastoupí FBC Liberec proti celku Panthers Otrokovice, ten během letní pauzy výrazně obměnil kádr a hrál vyrovnané zápasy se všemi soupeři. Utkání začíná v 18:30 na hale Dukla Liberec a my se těšíme na vaši podporu!

28.9.2021 | 14:00 | ČPP Aréna | FBC ČPP Aréna
29.9.2021 | 17:00 | ZS Česká Lípa | FBC 4CLEAN Česká Lípa
3.10.2021 | 18:30 | SH Dukla Liberec | Navláčil Panthers Otrokovice