Mládež
06.11.2018 - Redakce

Elévci měli o víkendu nabitý program

Ve dvou hracích dnech odehráli čtyři týmy libereckých elévů 12 ligových zápasů a všichni si tak mohli připsat další cenné zkušenosti. V sobotu se v liberecké Aréně představili týmy Grey a Black a v neděli pak v nedalekých Semilech týmy Pink a Purple.

Tým Grey byl složen převážně z hráčů, kteří stále sbírají zápasové zkušenosti a v utkáních se hlavně snaží, spoléhat se sami na sebe. A byla to pro ně veliká “škola“ florbalu. Po našem nevydařeném výkonu z prvního zápasu proti domácím Panterům, přišlo zlepšení a velmi pěkné i vyrovnané zápasy.
Naši Blackové s ohledem na soupeře, zejména na silnou Českou Lípou a Lomnici, byli poskládáni z pokročilejších hráčů a na hře to bylo znát. Na obou stranách rychlejší tempo, pěkné kombinace a skvělá akce. Po většinu zápasu jsme byli s míčkem na hokejce i v pohybu aktivnější, což vedlo, ke skvělým výkonům na hřišti a dalším cenným zkušenostem našich hráčů.
Tým Pink postihla menší marodka a tak byl tým před turnajem doplnění o Kristyho, který má zkušenosti i “mlžáckým“ florbalem a na naší hře to bylo znát. Prostě a jednoduše jsme hráli skvěle.
Celek Purple se prezentoval ohromnou bojovností, vůlí a snahou o pěknou kombinační hru. Za což bych chtěl hráče ocenit. Kluci makali a předváděli výborné výkony. V zápasech bylo k vidění spousty skvělých akcí a gólových situací.

Sestavy:
FBC Liberec GREY – Maršík, Havrda, Hruška, Prokop, Miler, Landsmann, Janáček, Hartig, Hruza a Topinka
FBC Liberec BLACK – Kavalír, B. a K. Šrollovi, Cejnar, Trčka, Vondráček, Radosta, Pinčka a Dvořák
FBC Liberec PURPLE – Kolařík, Frontz, Adam, Nosek, Weiss, Chládek, Žitňan, Jirousek a Šišmiš
FBC Liberec PINK – Pohořalý, Šic, Janda, Terendy, Růžička, Pohanka, Dudáš a K. Šroll

V neposlední řadě bych chtěl moc poděkovat všem zúčastněným rodičům i fanouškům, kteří nás skvěle povzbuzovali a podporovali. A obzvláště pak velice děkuji za pomoc s dopravou i pomocí na hřišti. Už se opět těším na další ligové zápasy, které se uskuteční 17. 11. v Liberci.