Mládež
13.11.2017 - Redakce

Elévové stále sbírají zkušenosti, tentokrát se představili v liberecké Aréně.

V sobotu 11. 11. se hned tři liberecké týmy se představili na třech hřištích. Osmadvacet hráčů či hráček se nastoupili za týmy Pink, Purple a Grey, kde poměřili své síly proti svým vrstevníkům z ostatním klubům. Naši elévové se postupně představili proti domácím Panterům, Jabloneckým blue a yellow, vosám z Koberovů, České Lípy a Šluknovska, kde každý náš tým sehrál shodně tři utkání.

Hodnocení trenéra: „U všech našich hráčů či hráček je vidět posun kupředu, čehož si velice cením. U někoho je ten posun o něco větší, u někoho zase o trochu menší, ale podstatné je, že tu posun máme. Když srovnám všechny naše hráče s dnešní hrou a s výkony v prvních i předzápasových neligových zápasech, jsem velice spokojen. Musím však na druhou stanu sportovně uznat, že i hra našich soupeřů se výrazně posouvá směrem kupředu. Bohužel, po dvou - třech obdržených gólech, se přestáváme soustředit na hru a klopíme hlavu. Je upřímně vidět, že už na hráče v tomto věku je vytvářen zbytečný tlak, ať už z té, nebo jiné strany. Stále se snažíme nehrát na výsledky, ale vždy si turnaj náležitě užít a předvádět to nejlepší na hřišti, což se nám chvílemi daří a za což jsem velice rád.“ Sestavy:
FBC Liberec Pink – A. Kočí, A. Sasková, M. Čepelka, J. Dušek, A. Jermář, P. Škodová, T. Konečný, J. Adam, P. Jirucha a K. Pavlů
FBC Liberec Purple – D. Vondráček, K. Šroll, M. Růžička, V. Janda, D. Šaml, O. Brabec, O. Novák, T. Kolařík, D. Hartig a Ch. Terendy
FBC Liberec Grey – T. Kavalír, T. Hrůza, J. Hruška, Š. Rigo, F. Lachčina, T. Kubík, M. Motyčka a J. Havránek

Moc děkuji všem zúčastněným za pomoc i podporu při fandění. A už se těším, na další ligový turnaj, který proběhne 3.12. v Železném Brodě, kam zavítají týmy Grey a Purple.