Mládež
17.10.2017 - Redakce

Elévové zahájili domácím ligovým turnajem

Pro elévy znamenoval tento víkend první ligové zápasy v této sezóně. V turnaji jsme měli dva týmy, které si zahráli oblíbenou "3+1". Jako přídavek jsme si střihli pár prátelských zápasu, aby si zahráli opravdu všichni.

V sobotu 15. 10. se uskutečnil první ligový turnaj našich elévů. Hned na úvod sezony se doma představili naše dva domácí týmy na třech hřištích. Pro některé hráče, to byl v této kategorii vůbec jejich první zápas. Los prvního kola ligy elévů, určil, že doma začali týmy FBC Liberec PINK a FBC Liberec GREY. A i přesto, že výsledky pro nás nebyly důležité, dokázali jsme si hned v prvním kole připsat nějaké ty výhry! Doufám, že si všichni hráči i jedna hráčky turnaj užili. 🙂 Po odehrání všech ligových utkání ještě proběhlo jako přídavek několik přátelských utkání, a tak si zahráli i kluci, na které se při ligových zápasech nedostalo. Při příštích turnajích budeme i tři týmy, takže si všichni okusí atmosféru ligových zápasů. 🙂FBC Liberec Pink:
Jakubové Adam, Cejnar a Dušek, Štěpánové Rigo a Žitňan, Tomáš Kubík, Víťa Janáček, Honza Havránek, Domink Hartig a Filip Procházka.
FBC Liberec Grey: Péťa Škodová, Matějové Lénart a Růžička, Martin Košek, Víťa Janda, Dáňa Šaml, Pavel Jirucha, Oliver Novák, Páťa Prokop a Christián Terendy.

Za dva týdny v neděli 29.10. se představí opět dva naše týmy, tentokrát FBC Liberec Purple a FBC Liberec Pink v nedalekém Jablonci v odlišných sestavách.

Děkuji rodičům za pomoc s organizací turnaje a podporu, také děkujeme týmu juniorů, který nám pomohl s úklidem haly a velký dík patří týmu Panthers a Lomnice, kteří u nás zůstali déle a protáhli si turnaj o několik zápasů navíc.