Mládež
29.01.2018 - Redakce

Elévská mise v České Lípě a Rumburku

V sobotu 27. 1. 2018 se vůbec poprvé v letošní sezoně vydala hned čtveřice libereckých elévovských týmů, florbalově dobýt Rumburk i Lípu a vedli si náramně. Ani marodka nás neodradila, když se necelých 24 hodin před turnajem ještě omluvila další šestice našich hráčů či hráče a obě „mise“ mohly nesměle začít!

Mise Rumburk

Oba týmy se turnaje zhostily se ctí. Všichni si zápasy užili, dali do toho plné nasazení, radost a chuť do hry – a tak to má být. Turnaj byl herně velmi nabytý a náročný. Týmy neměly skoro žádný odpočinek, přesto zvládly hru na 2 lajny a potvrdily tak svou skvělou fyzickou kondici 🙂 Kromě herních matadorů musíme rozhodně pochválit i herní nováčky, kteří přes minimum zkušeností dali do hry srdce, bojovnost a chuť zvítězit a soupeři rozhodně nedali nic zadarmo.

GREY: Hruška, Hrůza, Janda, Kusko, Motyčka a Terendi
PINK: Drapák, Janáček, Kubík, Lachčina, Růžička a Šaml


Mise Česká Lípa

Také druhé naše dva týmy se turnaje zhostily skvěle. Odpolední časy ukázaly, že zápasy po obědě nebyly úplně ono. Chvilku nám trvalo, než jsme se probrali a začali hrát, co jsme chtěli. Přesto jsme si na prvním místě chtěli turnaj hlavně užít, což se nám povedlo. Ale i florbalová stránka byla přínosná, poměřili jsme se silnými týmy a v této konkurenci jsme hrdě obstáli 🙂

BLUE: Novák, Havránek, Rigo, Žitňan, Adam, Brabec, Pavlů a Hartig
PURPLE: Šroll, Škodová, Cejnar, Jirucha, Košek a Klubalová

Hodnocení trenéra: „Opět, výsledky pro nás nebyly důležité, jako předvedená hra, se kterou jsem byl na tomto turnaji velice spokojen. Hráči i hráčky makali, kombinovali, vytvářeli si pěkné akce, užívali si i spoustu srandy zažili. A dokonce se nám povedlo střelit rovných 70 nádherných gólů! Za což bych chtěl všechny moc pochválit.“

V neposlední řadě patří veliké díky všem zúčastněným, především rodičům za logistickou, cateringovou a fanouškovskou podporu. Všem trenérům i hráčům a hráčkám za skvělá zážitky a už se těšíme na další zápasy.