Aktuální zprávy
28.01.2020 - Redakce

FBC Liberec a EUC Klinika se dohodli na společné spolupráci

EUC Klinika Liberec se nachází v poliklinice Klášter v Liberci v Klášterní ulici. Nově nabízí všem vrcholovým i rekreačním sportovcům ucelenou péči o jejich tělo.

Zástupci FBC Liberec se v úterý 21.1.2020 zúčastnili slavnostního otevření Centra sportovní medicíny Kliniky EUC. Florbalový klub reprezentovali na slavnostním setkání prezident klubu František Příhoda a Zdeněk Skružný, za elitní týmy mužů a žen byli pozváni Radek Valeš a Aneta Foffová, která asistovala i u slavnostního přestřižení pásky.

Spolupráce s klinikou EUC

Součástí nově vzniklého partnerství bude společný program pro sportující děti a mládež FBC Liberec. Obdobné specializované zařízení zaměřené na sportovní lékařství v Liberci chybělo, přičemž pravidelné vyšetření odborným specialistou je více než žádoucí s ohledem na zatížení florbalistů a florbalistek při trénincích a utkáních.

Z toho důvodu FBC Liberec přijalo nabídku na partnerství v tomto novém projektu a ve spolupráci se Sportovním centrem EUC Kliniky připravuje nabídku pro naše členy.

Konkrétní nabídku na využití programu představíme v průběhu měsíce března. Sportovní centrum budou moci členové FBC Liberec využít při absolvování sportovní prohlídky, které jsou pro pravidelnou sportovní činnost povinností předepsanou zákonnou úpravou.