Aktuální zprávy
02.08.2022 - Redakce

FBC Liberec a Exesport prodloužili florbalové partnerství!

FBC Liberec o další roky prodloužil smlouvu s důležitým partnerem EXE Sport, který i nadále bude hlavním florbalovým dodavatel a partnerem pro klub a naše hráčky a hráče v našem klubu. Více v našem článku.

Partnerství s FBC Liberec

"EXE Sport patří mezi dlouhodobé partnery a jsme velmi rádi, že můžeme spolupráci i nadále prohlubovat. Hlavní výhodu mimojiné spatřujeme i v tom, že pro všechny členy je k dispozici prodejna v Jablonci nad Nisou, kde dokáží vždy kvalitně pomoct a poradit,” zní z klubu FBC Liberec k prodloužení spolupráce.

"Jako hráč hraji s florbalovým vybavením od EXE Sportu již dlouho řadu let. Vždy jsem si dokázal vybrat z široké nabídky florbalových hokejek a sedí mi a jsem maximálně spokojený. Zároveň jako trenér vím, že je výběr florbalové hole velmi důležitý, proto jsem rád, že nové zájemce o florbal v FBC Liberec mohu posílat do partnerské prodejny EXE Sport, kde vždy maximálně poradí a pomohou," říká dlouholetý hráč a trenér Radek Valeš. FBC Liberec

Výhody pro všechny členy klubu - sleva 25%

Klub FBC Liberec s firmou EXE Sport spolupracuje především skrze florbalové značky Freez a Oxdog. Pokud budete na novou sezonu kupovat nové florbalové vybavení, vždy se doporučujeme vybírat právě ze dvou uvedených značek. Nákupem těchto značek navíc pomůžete a podpoříte elitní týmy FBC Liberec.

Důležité je, aby jste při objednávce uvedli, že patří pod klub FBC Liberec. Můžete se buď zaregistrovat zde. Při nákupu na klubové prodejně je nutné nahlásit klubovou příslušnost. Při obou těchto způsobech máte nárok na 25% slevu z plné ceny.
Více se dozvíte zde: https://www.fbcliberec.cz/zobraz.asp?t=florbalove-vybaveni

EXE Sport
Náš internetový obchod je specializovaný na prodej sportovního zboží, především florbalového vybavení Oxdog a Freez. Jeho nabídka uspokojí široké spektrum zákazníků - začátečníky, amatéry, hobíky i profesionály. Zboží je možné zakoupit v tomto internetovém obchodě nebo v kamenných prodejnách v Jablonci nad Nisou.
Adresa: Poštovní 25/9, 466 01 Jablonec nad NisouWeb: https://www.exesport.net