Aktuální zprávy
31.08.2023 - Redakce

FBC Liberec uspořádá tradiční school match! Zápas pro všechny školáky.

Ve velmi netradičním čase odehrají muži FBC Liberec svůj druhý domácí zápas v Livesport Superlize. Utkání 3. kola mezi FBC Liberec a Českou Lípou je naplánováno na 9:00, zejména kvůli tomu, že je utkání projektováno pro všechny školáky. Více informací najdete níže.

FBC Liberec vs. FBC Česká Lípa

Preview: V lepší výchozí pozici se před krajským derby nachází Liberec, který má na svém kontě tři body, když v úvodním kole vyhrál nad SKV v poměru 11:2. Na tento povedený vstup nedokázali Severočeši navázat ve 2. kole Livesport Superligy, protože s favorizovanou Mladou Boleslaví prohráli vysoko 15:3. Stejným výsledkem skončil vzájemný zápas soupeře z České Lípy s Mladou Boleslaví. Tato prohra avšak nebyla jediná. Svěřenci nového lodivoda lavičky Vladimíra Trčky nezískali bod ani v domácím zápasu s Chodovem. 

Rival z České Lípy bude v sestavě spoléhat na velmi produktivní trio Štěrba - Pekárek - Krajcigr. Důležitým článkem kádru je i velezkušená posila Radim Křenek, který v brzké době překoná 400 odehraných zápasů v základní části Livesport Superligy. V dobrém světle se v liberecké sestavě prezentuje Filip Smutný, který má ze dvou zápasů pět kanadskách bodů. 

Kdy: pátek 22.9.2023
Kde: SH Dukla Liberec, adresa: Jeronýmova 558/33, Liberec
Čas zápasu: zápas začíná v 09:00 - 11:00
Příchod na halu:
08:00 – 09:00

Jedná se o druhý ročník mimořádného projektu, kdy se soutěžní utkání na vrcholové úrovni odehraje speciálně pro žáky základních a středních škol v dopoledních hodinách. Součástí akce je bohatý doprovodný program včetně setkání s hráči a soutěží o ceny s partnerem Bageterií Boulevard.

Projekt prezentuje sport, který dominuje hodinám tělesné výchovy, v té nejpřímější formě a na té nejvyšší úrovni.

V letošním ročníku florbalisté FBC Liberec bojují opět v nejvyšší florbalové soutěži s těmi nejkvalitnějšími soupeři. Na hřišti při zápase s Českou Lípou bude možné vidět několik reprezentantů a o kvalitní florbal s pořádnou dávkou emocí a zábavy nebude nouze!

Máte-li zájem zúčastnit se výše uvedeného utkání a jeho bohatého doprovodného programu, přihlaste své žáky, studenty a pedagogy na níže uvedeném odkaze. Vstup je pro všechny školy ZDARMA!

Rezervace míst pro školy: https://forms.gle/b3H6WFMWh2Ksmr8R8

Utkání je sice prezentováno jako zápas pro školáky, nicméně na utkání mohou dorazit i všichni ostatní fanoušci FBC Liberec. Budeme se na Vás těšit v tomto netradičním čase!

Na fotogalerii z minulého ročníku se můžete podívat zde: odkaz