Preview k zápasu
25.08.2021 - Redakce

FBC Liberec vyzve Tatran Střešovice v souboji o prvenství!

Chyběl vám florbal? V úterý 31.8.2021 se mužský tým FBC Liberec představí v domácím utkání v generálce na novou sezonu Livesport Superligy. V souboji o první místo vyzvou svěřenci Zdeňka Skružného Tatran Střešovice. Jak dopadne první ostré utkání v nové sezoně? Porazí Liberec Tatran Střešovice?

FBC LIBEREC:

Liberecký celek v dosavadním průběhu příprava sehrál celkem 4 přípravná nebo pohárová utkání. Na začátku června si připsal výhry nad FBŠ Bohemians a Kanonýři Kladno. Kladenské a Chomutovské florbalisty porazili i v Poháru Českého florbalu a proto zde ve skupině B drží první příčku. Poměrně velký rozruch zanechalo letní přestupové období v kabině Severočechů. Pryč jsou odchovanci Čermák, Leksa nebo Kořínek. Na hostování do superligových týmů odešel Balatka s Lhotou. V týmu nenajdeme ani jméno brankáře Ponomareva, který se vrátil zpět do České Lípy. Jedinou posilou je obránce Jakub Pařízek, který přestoupil z Mladé Boleslavi. Zároveň prostor v sestavě dostává i několik mladších hráčů z liberecké mládeže. 

TATRAN STŘEŠOVICE: 

Pražský celek prožil velmi zajímavé léto. Z kádru odešli dva lídři v podobě Filipa Langera (Kalmarsund) a Ondřeje Vítovce (1. SC Tempish Vítkovice). V kádru Tatranu Střešovice nenajdeme ani jméno kapitána Kolíska. Naopak trenéři Fridrich a Beneš přivítali několik zvučných posil. Mezi zajímavé posily patří například Marek Beneš, David Šimek a i liberecký odchovanec Martin Čermák, který po opustil kádr Severočechů. V letní sezoně zapsal Tatran v Poháru Českého florbalu výhru nad Florbal Chomutov v poměru 23:1. V sprnu si poradil i se třemi soupeři na Czech Open a v elitní kategorii oslavil první místo.

COVID OPATŘENÍ: 
- negativní antigenní test ne starší více jak 72 hodin
- negativní PCR test ne starší než 7 dní
- prodělání Covid-19 v posledních 180 dnech
- minimálně 14. dní po ukončení vakcinace 

  • VSTUP: ZDARMA
  • DATUM: 31.8.2021
  • ČAS: 20:00
  • HALA: SH ZŠ DOBIÁŠOVA
  • SOUPEŘ: TATRAN STŘEŠOVICE