Aktuální zprávy
31.01.2023 - Redakce

Fanouškovská mobilizace: Liberec vyzve Chodov

Po reprezentační pauza se muži FBC Liberec představí v důležitém utkání proti pražskému celku Florbal Chodov. Důležitost utkání dokazuje i fakt, že utkání budou přenášet televizní kamery ČT Sport. Více v našem preview.

FBC Liberec vs. FATPIPE Florbal Chodov | 13.2.2022 | SH Dukla Liberec | 17:00

Liberecká situace v tabulce není v tuhle chvíli úplně růžová. Mužský tým nasbíral v posledních sedmi zápasech pouze jednu výhru proti Otrokovicím. Postupně ho tak dohnali soupeři z nižších pater tabulky Livesport Superligy. I proto v posledních utkáních budou hrát svěřenci Matěje Klucha o postup do předkola play-off, čímž by se vyhnuli nepříjemným sériím v play-down.

"Víme, že naše poslední výsledky a herní projev nebyly úplně optimálně. S týmem jsme si řekli, čeho chceme ve zbytku základní části dosáhnout a jsem si jist, že se to podaří splnit. Věřím, že i skvělá divácká kulisa nám dopomůže ke třem bodům, které opravdu potřebujeme, říká útočník Radek Valeš, jenž se v lednu objevil kvůli zranění pouze v jednom utkání. 

Televizní utkání jsou vždy pro klub něco speciálního. Předchozí utkání vždy doprovázela skvělá fanouškovská kulisa, kterou očekáváme i tentokrát. Doražte podpořit oblíbený klub FBC Liberec v náročném duelu proti FATPIPE Florbal Chodov. 
Partnerem televizního utkání se stala firma PULSKLIMA, spol. s r.o. Více se dočtete o firmě zde.