Informace
13.12.2017 - Týna Zíková

Florbalová neděle v Home Credit Aréně

Vánoce se nezadržitelně blíží a FBC Liberec si připravil celý den florbalu na ploše hokejových Bílých Tygrů! Poslední utkání tohoto roku jsou tu. A na co se můžete těšit?

Celý den odstartuje již v 10:00 hodin zápasem libereckých juniorek s Turnovem. Další utkání odehrají o tři hodiny později proti Jičínu.

Pokračovat se bude v 15:00 hodin, kdy na liberecké půdě přivítají Crazyny soupeřky z Bohemians. K utkání se vyjádřila i bývalá hračka Liberce Veronika Loudová, která nyní hraje právě za Klokanky: “Na nedělní zápas se moc těším, bude skvělé zahrát si znovu v Liberci. I když už hájím barvy jiného týmu, Liberec sleduji a holkám fandím v boji o play off. ”

Největší peklo však vypukne v 18:00 hodin Severským derby! Do arény totiž dorazí Česká Lípa se svým početným fanklubem. Podpory bude třeba, tak neváhejte zajít fandit. O tom, že stojí za to přijít, mluví i Jan Bitman: "První derby splněno ✅, druhý díl v neděli. Poslední zápas před dlouhou pauzou, tak na co se šetřit?!”

Navíc o druhé přestávce mužského souboje proběhne vyhlašování nejužitečnějších hráčů a hráček všech kategorií FBC Liberec! Zároveň proběhne i soutěž s Přátelé lososa.

Budeme se na Vás v neděli těšit!