Klub
29.11.2021 - Redakce

Hodnocení libereckch týmů o víkendu 27.11. - 28.11.

Poslední listopadový hrací víkend utekl jako voda. Crazy girls se dostaly do čele 1. ligy žen. Stále se daří vyhrávat i mužům B nebo starších žákům, kteří podruhé ovládli 1. koš své soutěže. Dvě výhry zkompletovaly i dorostenky. Hodnocení družstev FBC Liberec najdete v článku.

Muži B:

Výsledek: FBC Liberec B vs. FBK Jičín 11:9
Hodnocení zde: “Zbytečně zkomplikovaný zápas druhou třetinou, kdy jsme dostali soupeře zpět do hry. Soupeř bojoval a my jsme si museli výsledek ubojovat víc, než jsme čekali. Všem děkuji za dnešní zápas a doufám, že ještě pár zápasů odehrajeme.”

Crazy girls:

Výsledky:
Crazy girls FBC Liberec vs. FBC Kutná hora 7:3
Crazy girls FBC Liberec vs. SKV 6:3
Hodnocení zde: “První utkání bylo kvalitní z obou stran. Zápas nabídl velké množství šancí. Divákům se to muselo líbit. Nás dlouho trápila koncovka s nevyhnuli jsme se slabším minutkám, ale ty silnější naštěstí převážily a tak bereme zaslouženě tři body. Druhý zápas byl dlouho otevřený, už i diváci začali být netrpělivý. Neproměňování šancí jsme prolomili až ve třetí třetině. Soupeřky nám zadarmo nic nedaly a praly se o výsledek až do konce. Zvládli jsme důležité zápasy a posouváme se do čela ligy. Super!”
Fotogalerie: zde

Junioři B:

Výsledky:
FBC Liberec B vs. Florbal Jablonec 9:6
FBC Liberec B vs. TJ Turnov 9:10

Starší žáci A: 

SOUPEŘ:
FBC Liberec vs. FBC Panthers Liberec 5:1
FBC Liberec vs. Florbal Jablonec 2:1
FBC Liberec vs. ASK Lovosice 1:2
FBC Liberec vs. FBC Česká Lípa 5:3
Hodnocení zde: “Sobotní turnaj ve vymrzlé Hale míčových sportů pro nás začal derby s FBC Panthers Liberec. Herně to pro nás bylo asi nejlepší utkání turnaje, celkem v klidu jsme si dokráčeli pro výhru. Druhý zápas nás čekalo taktéž derby tentokráte s Florbal Jablonec. Většina utkání se odehrávala v útočném pásmu soupeře, kde se nám nedařilo proměňovat příležitosti. Nervozita nám svázala ruce a nakonec jsme byli rádi za těsnou výhru. Další zápas s Lovosicemi jsme začali taktéž nervózně. Nedařilo se nám hrát dobře s balonkem a soupeř byl nebezpečný většinou z protiútoků. První polovina skončila 2:1 pro Lovosice a ve druhé to bylo z naší strany dobývání, které se ovšem vůbec nedařilo a připsali jsme si porážku. I poslední utkání se neslo v duchu nejistoty na našich holích, Lípa nás tlačila a zaslouženě vedla. Po promluvě o přestávce se nám alespoň trochu začalo dařit a zlepšeným výkonem jsme zápas otočili a došli si pro první místo na turnaji. Celkové hodnocení turnaje je smíšené. Vůbec jsme nepředváděli výkony, které by snesly nějaké měřitko, nedařilo se nám ve hře s míčkem a spolupráci na hřišti. Na druhou stranu jsme i tak dokázali tři utkání dotáhnou k vítězství, což se cení.”

Starší žáci B:

Výsledky:
FBC Liberec B vs. TJ Stadion Nový Bor 5:5
FBC Liberec B vs. FBC Lomnice 2:5

Elévové:

DATUM: 27.11.2021
Hodnocení zde: “V tomto turnaji jsme měli poprvé v sezoně rozdělené týmy podle toho, jak dlouho daní hráči florbal hrají. Jsem moc rád, že se mi toto rozdělení povedlo propojit i s ostatními trenéry na strašně soupeřů. Kluci si vyzkoušeli nové situace a předvedli, že se za poslední tři měsíce naučili mnoho nového. Děkuji rodičům za pomoc nabídnutou pomoc při pořádání a také skvělí catering, který umí na jedničku s hvězdičkou.”
Video z turnaje: zde

Dorostenky:

Výsledky:
FBC Liberec vs. Florbal Chomutov 2:1
FBC Liberec vs. SK Bivojky Litvínov
Hodnocení v samostatném článku: zde

Mladší žákyně:

DATUM: 28.11.2021
Hodnocení zde: “bude doplněno”
Fotogalerie: zde