Informace
22.05.2023 - Redakce

Informace o klubové rozlučce 2023!

V úterý 13.6.2023 jsme pro všechny nadšené sportovce a sportovkyně přichystali tradiční a oblíbené rozloučení se sezonou. Společně si zasportujme a zahrajeme florbal. K dispozici bude i občerstvení, hudebně akci doprovodí DJ a připraven bude i stánek EXESPORT. Více informací naleznete v článku níže.

Sporty:

V letošním roce budeme organizovaně sportovat pouze při florbalovém turnaji. Přihlašování probíhá tradičně v Klubovém informačním systému.

Důležité:

Turnaj bude opě rozdělen na dvě kategorie. Kategorie PROFI je určena především pro sportovce, kteří chtějí sportovat naplno a dát do hry maximální úsilí k cestě za vítězstvím. Pro menší sportovce a rodiče, kteří mají radost z pohybu a chtějí si užít přátelskou atmosféru doporučujeme kategorii AMATÉR

Přihlašování:

Přihlašování probíhá v KISu. Možnost přihlášení se uzavře dne 7.6.2023. Prosíme do pozvánky vyplňte ideální spoluhráče, zapojení rodičů a případně kategorii, ve které chcete hrát. Pokud nebude vyplněna kategorie u zúčastněného bude kategorie přisouzena dle věku. V případě, že se nechcete zúčastnit turnaje a sportovat, přihlášku nevyplňujte. Nicméně i nesportující hráče/hráček, rodiče rádi potkáme na skvělém ukončení sezony.

Občerstvení a doprovodný program:

Sraz: 16:00 - 16:40
Začátek turnajů:
17:00
Konec turnajů: 19:00
Ukončení: 19:00 - 20:00

Připraveno pro Vás bude tradiční občerstvení v podobě grillu a točeného osvěžení. V letošním roce chystáme novinku. Každý člen bude muset splnit 6 sportovních stanovišť, které mu přihrajou kupon na občerstvení zdarma. Rozveselovat nás bude v průběhu akce DJ a i maskot Crazík! Připraven bude i stánek od florbalového partnera EXESPORT, takže si budeme moci vyzkoušet všechny novinky. 

Základní informace:

Termín: 13.6.2023
Místo: Areál ZŠ Dobiášova
Sraz: 16:00 - 16:40
Přihlašování: přes KIS do 7.6.2023