Klub
11.10.2021 - Redakce

Jak dopadl druhý říjnový víkend? Hodnocení trenérů v článku.

Během druhého říjnového víkendu nastoupili muži A, muži B, dorostenci. Ženské týmy FBC Liberec měly v osudí ženy Crazy girls a poprvé taky tým mladších žákyň. Jak si naše týmy vedly? Kdo potěšil trenéra a proč je hlavní trenér mladších žákyň z celého turnaje velmi nadšený?

Muži A

Výsledky:
FAT PIPE Florbal Chodov vs. FBC Liberec 7:3
Hodnocení zápasu: zde

Muži B: 

Výsledky:
TJ Sokol Královské Vinohrady B vs. FBC Liberec 7:6 po sn.
Hodnocení zápasu: "Celý zápas se nám nedařilo dostat do tempa, míčky nám uskakovaly a neměli jsme ani moc štěstí. Celkově to byl zápas, který oko diváka nenadchl. Přes závěrečná vyloučení se nám už nepovedlo zápas strhnout na naší stranu a nakonec bereme bod za prohru po nájezdech. Na druhou stranu ale musím vyzdvihnout bojovnost a obětavost kluků, díky které jsme aspoň ten jeden bod urvali."

Crazy girls FBC Liberec:

Výsledky:
Crazy girls FBC Liberec vs. Florbal Banes Soběslav 8:3
Crazy girls FBC Liberec vs. Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn 10:4
Hodnocení trenéra: “Zdá se, že se u nás stávají tradicí pomalejší rozjezdy. Dlouho nám v prvním zápase trvalo než se dostaneme do tempa. Když pak začneme hrát, tak přijde i spousta šancí. Pokud zlepšíme jejich proměňování, bude to super. Druhé utkání bylo velmi pěkné. My jsme předvedli svoji kvalitu a díky dobré produktivitě jsme vyhráli. Celý zápas se bojovalo o každý balonek. Hosté ukázali svoji kvalitu sílu hlavně ve třetí třetině, kdy bravurně využili našeho krátkého polevení.”

Dorostenci A:

Výsledky: 
FBC Liberec vs. FBC Česká Lípa 9:5
FBC Liberec vs. FBC Primátor Náchod 7:6 (1:0, 6:2, 0:4)
Hodnocení trenéra: "V obou zápasech jsme byli dominantním mužstvem, zatím ale toto nedokážeme potvrzovat po celou dobu utkání. Stále se v naší hře objevují hluchá místa, bohužel někdy i celá třetina, kdy nám odejde efektivita a postupem času i celá hra. Pro náš trenérský tým je toto nyní velký úkol. Dílčími úkoly je již zmíněná efektivita v zakončení a herní rozhodování ve složitějších situacích.”

Mladší žákyně:

Výsledky:
Crazinky FBC Liberec vs. TJ Turnov 1:7
Crazinky FBC Liberec vs. FBC Česká Lípa 6:4
Crazinky FBC Liberec vs. FBK Wings Most 9:6
Hodnocení trenéra: "Jako trenér musím říci, že mi holky opravdu udělaly obrovskou radost tím, jak poslouchaly mé rady a byly schopny je okamžitě aplikovat na hrací ploše. Také bych jim rád poděkoval za to, jakou energii do další práce mi tímto turnajem dodaly. Přiznám se, že rok bez turnajů mi sebral hodně sil a chuti k trénování. Jsem rád, že jsme vše společně přečkali a že můžeme zase hrát turnaje. Už teď se nemůžu dočkat dalšího. Díky rodičům, za perfektní podporu a přátelské prostředí, které nám závidí zbytek republiky. Jsem opravdu hrdý na to, jak se na tribuně chováte a necháte mně a holkám prostor pro florbal." 
Odkaz na článek: zde