14.03.2022 - Redakce

Juniuorky jely hrát do lázní

Juniorky si zajely zahrát v sobotu až do Karlových Varů. Vzhledem k souběžně hranému playoff žen vyrazlily ve značně redukované sestavě, o to víc nás těší pěkné výsledky. Navíc holky neváhaly a zajely povzbudit Crazy Girls do "nedaleké" Plzně. Děkujeme.

FBC Liberec vs. Florbal Ústí, 13:1

Celých šest minutek si museli diváci počkat na první branku. Liberecké hráčky potřebovaly trošku času rozehrát se po dlouhé cestě. První zásah si připsala Klubalová a pak již v krátkém sledu následovala kanonáda. Skóre se nakonec zastavilo na úctyhodných 13:1. Nutno dodat, že playoff žen si vybralo daň i na celku Ústí, který nastoupil taktéž v menším počtu a s mladými hráčkami. To ovšem nesnižuje výkon libereckých hráček. Skvělá hra!

FBC Liberec vs. FB Hurricane Karlovy Vary, 13:5

Ve druhém zápasu jsme našim fanouškům dopřáli radost již po 25 sekundách hry a v rychlém sledu přidávali i další.
Domácí Vary byť s nabitou soupiskou dlouho nenacházeli recept na naši skvěle chytající gólmanku a dobře hrající obranu. Až ve třetí třetině našim nepočetným a povětšině dorostenkám docházely síly. Skóre poslední třetiny 3:3, ale již celkový výsledek příliš neovlivnilo.