10.02.2023 - Redakce

Liberec byl vyrovnaným soupeřem, ale body neveze.

Severočeši nastoupili do utkání s Mladou Boleslaví na jedničku a po první periodě držel stav 1:1. I v následujícím průběhu byl Liberec vyrovnaným soupeřem, ale důležitou koncovku elitní tým nezvládl. Více v naší reportáži.

Předvýběr.CZ Florbal MB vs. FBC Liberec 7:3 (1:1,2:1,4:1)

Liberec v první periodě držel Boleslav na uzdě a povolil jí pouze jednu branku, kterou ve 12. minutě vstřelil Lukáš Punčochář. Pouze o pár minut později navíc na 1:1 srovnal Prokop Ferdan a hra tak byla velice vyrovnaná. A i když se ihned po startu druhé periody bleskově prosadil Patrik Suchánek, těsně po polovině základní hrací doby již bylo znovu vyrovnáno. Rozhodnout se domácím povedlo až na samém konci utkání, kdy se po trefách Šebka, Natova a Gašparíka dostali do konečného vedení 7:3 a urvali tak tříbodovou výhru.

Do sestavy se po dlouhé odmlce vrátil útočník Jakub Kopecký. K dalšímu utkání nastoupí muži FBC Liberec v pondělí, kdy se v televizním utkání střetnou s Florbal Chodov. Důležitý duel začíná v 17:10 na hale SH Dukla Liberec.