Aktuální zprávy
30.09.2022 - Redakce

Liberec čeká school match! Dopolední utkání především pro školáky.

Ve velmi netradičním čase odehrají muži FBC Liberec svůj příští domácí zápas. Utkání 5. kola Livesport Superligy mezi FBC Liberec a Black Angels je naplánováno na 9:30, zejména kvůli tomu, že je utkání projektováno jako školní. Více informací najdete níže.

FBC Liberec vs. Black Angels

Kdy: pátek 7.10.2022
Kde: SH Dukla Liberec, adresa: Jeronýmova 558/33, Liberec
Čas zápasu: zápas začíná v 09:30 – 11:30

Příchod na halu:
08:00 – 09:15

Jedná se o první ročník mimořádného projektu, kdy se soutěžní utkání na vrcholové úrovni odehraje speciálně pro žáky základních a středních škol v dopoledních hodinách. Součástí akce je bohatý doprovodný program včetně setkání s hráči a soutěží o ceny. Projekt prezentuje sport, který dominuje hodinám tělesné výchovy, v té nejpřímější formě a na té nejvyšší úrovni.

V letošním ročníku florbalisté FBC Liberec bojují opět v nejvyšší florbalové soutěži s těmi nejkvalitnějšími soupeři. Na hřišti je možno vidět hned několik reprezentantů a o kvalitní florbal tak není nouze.
Vstup je pro všechny školy ZDARMA!

Rezervace míst na:https://forms.gle/6Gy22cTC4nT9yeUFA

Utkání je sice prezentováno jako zápas pro školáky, nicméně na utkání mohou dorazit i všichni ostatní fanoušci FBC Liberec. Budeme se na Vás těšit v tomto netradičním čase!