Aktuální zprávy
19.10.2021 - Redakce

Liberec čeká televizní bitva. Fanoušci doražte do haly!

V pondělí čeká na florbalový klub FBC Liberec malý svátek florbalu. V rámci 10. kola Livesport Superligy se Severočeši představí před kamerami ČT Sport. Soupeřem jim bude východočeský tým Sokoli Pardubice.

TOMÁŠ DLESK PROTI "SVÝM"!
Tomáš Dlesk přestoupil do libereckého FBC Liberec na začátku roku 2020 a prozatím vždy dokázal svůj mateřský klub porazit. Podaří se mu navléknout další vítězný korálek na šnůru vítězství? Určitě bude zajímavé tento "minisouboj" sledovat.

SKVĚLÁ ATMOSFÉRA
Na televizních utkáních FBC Liberec vždy panuje skvělá atmosféra. Stejný počin budeme chtít zopakovat i tentokrát. Doražte do sportovní haly Dukla Liberec a podpořte florbalisty FBC Liberec. Ukažte, že florbal je v Liberci doma! 

VŽDY VYHROCENÉ UTKÁNÍ
Utkání s Pardubicemi má vždy zajímavý nádech. Rivalita obou týmů trvá již pěknou řadu let. Kolikrát budou muset sáhnout rozhodčí k vyloučení, aby uklidnili situaci? Kdo lépe udrží nervy na uzdě a zvládne utkání? To si rozhodně nenechte ujít! 

ZÁPAS O DŮLEŽITÉ BODY
Mužům Liberce se start do Livesport Superligy povedl! Nicméně pokud liberečtí florbalisté pomýšlejí na účast v play-off měli by doma bodovat za tři body. Pomoci jim k tomu může skvělá atmosféra a i pozitivní vzájemná bilance z posledních utkání, která trvá již tři vzájemné ligové zápasy. 

DATUM: 25.10.2021
ČAS: 17:00
MÍSTO: SH DUKLA LIBEREC
SOUPEŘ: SOKOLI PARDUBICE


VSTUPENKY:
Vstup: 50,- Kč
Předprodej vstupenek zde: https://go.ticketportal.cz/event/592
Permanentní vstupenka: zdarma - na permanentní vstupenku lze vzít 1 osobu zdarma.