Aktuální zprávy
25.09.2022 - Redakce

Liberec odjíždí z Vítkovic s obrovským debaklem

Hned úvod zápasu napověděl, o tom jaké rozložení sil v utkání panovalo. Vítkovice od první minuty diktovaly tempo, které Liberec nestihl chytit ani zastavit. Bohužel pro Liberec se skóre zastavilo na hrozivých 4:19.

1. SC Tempish Vítkovice vs FBC Liberec 19:4 (5:1, 8:1, 6:2)

Na úvodní trefu z první minuty ještě dokázal odpovědět Stránský. Pak ovšem následoval kolaps v přesilové hře a dvě obdržené branky poslaly Liberec pod deku. Do konce třetiny pak domácí přidali ještě dvě branky a do šatny se šlo za stavu 5:1.

Liberec nenašel chuť s výsledkem něco udělat ani ve druhé třetině. Kromě toho, že kupil jednu chybu za druhou, nechával Vítkovicím mnoho prostoru, který domácí využívali k navyšování skóre. Už po prostředním dějství svítilo na světelné tabuli děsivé skóre 2:12 z pohledu Liberce. Poslední část přinesla pouze navyšování rozdílu skóre na konečných 19:4. Severočechům nepomohly ani dvě branky z hole Smutného a Balatky.

Mužský elitní tým nyní čeká reprezentační přestávka. Do kolotoče Livesport Superligy se vrátí v pátek 7.10.2022, kdy se v premiérovém "školním zápase" utkání na hale Dukla Liberec s Black Angels. Utkání začne netradičně už v 9:30.