Aktuální zprávy
23.10.2023 - Redakce

Liberec pražskou Spartu nepřehrál

Liberečtí florbalisté měli možnost v případě výhry posunout se na první místo v Livesport Superlize. Nepříliš povedený výkon plný chyb jednoznačně na pražskou Spartu nestačil a svěřenci Petra Kološe a Matěje Klucha si odvezli prohru 12:6. Více v naší reportáži.

ACEMA Sparta Praha vs. FBC Liberec 12:6 (4:2,3:1,5:3)

Liberec se před duelem se Spartou dostal do situace, kdy by mu tříbodová výhra zajistila samotný vrchol superligové tabulky. A jelikož to byl milník tak hmatatelný, šel si pro něj s velkou chutí už od začátku první třetiny. Po vedení 1:0 a 2:1 se ale na koně dostala Sparta, která se třemi brankami v pěti minutách posunula do náskoku 4:2 a ve vzestupné tendenci pokračovala také v dalších třetinách. Za propastného stavu 3:9 to už s libereckými nadějemi na posun do čela tabulky vypadalo bledě a bylo tomu skutečně tak. Sparta si dokráčela pro pohodlné vítězství 12:6 a zastavila tak libereckou šňůru pěti výher v řadě.

Liberečtí zůstavají i přes prohru v popředí ligové tabulky Livesport Superligy. K dalšímu střetnutí vyběhnou muži FBC Liberec v pondělí na palubovce Florbal Chodov, utkání bude možné sledovat na ČT Sport. Tak si nezapomeňte naladit florbal na obrazovkách České televize a zafandit na dálku FBC Liberec.

Highlights: odkaz zde
Fotogalerie: odkaz zde