02.10.2023 - Redakce

Liberec předčil i Karlovy Vary a završil skvělý start!

Krátce po čtvrteční výhře nad Tatranem Střešovice nastoupili muži FBC Liberec proti Karlovým Varům. V 5. kole Livesport Superligy nepustili soupeře ani jednou do vedení a zaslouženě získali další tři body. Více v naší reportáži.

FB Hurrican Karlovy Vary vs. FBC Liberec 5:8 (1:2, 2:3, 2:3)

Do zápasu vstoupili Severočeši ideálně. Hned ve třetím střídání se prosadil Rozkovec, čímž dal Liberci první vedení v zápase. V průběhu celého zápasu se vždy Liberec dostal do vedení a na domácích hráčích vždy se čekalo na reakci domácích. To se jim dařilo až do času 42:52, kdy vyrovnal Strachota. Krátce na to vsítil vítěznou branku Jakub Faksa, který ze středu prostřelil brankáře Varadiho. Ve zbytku třetí třetiny si FBC Liberec zkušeno pohlídal vítězství a tři body. Navíc se mu podařilo navýšit stav na konečných 8:5.

V 5. kole Livesport Superliga se ze strany černobílého celku zaskvěla především první pětice, která dokázala skórovat hned 6 branek. Nejzářivější hvězdou byl Prokop Ferdan se zkompletovaným hattrickem a asistencí k tomu.

K dalšímu utkání nastoupí svěřenci Petra Kološe a Matěje Klucha v sobotu 7.10.2023. V prostředí sportovní haly Dukla Liberec vyzvou nováčka soutěže Butchis. Utkání je naplánováno na 17:00. K utkání připravujeme speciální přestávkové soutěže o merch Floridy Vikings a podepsané trička švédskými reprezentačními hráči. V prostorách haly bude možné si dát skvělou zmrzlinu Gelato della Vita a tím si zpříjemnit sobotní podvečerní zážitek.

7.10.2023 | 17:00 | SH Dukla Liberec | Butchis