Klub
08.11.2021 - Redakce

Liberecké týmy byly o víkendu úspěšné. Hodnocení v článku!

Povedené zápasy předvedli "A" tým mužů, které napodobili i kolegové z rezervního "B" týmu. Dařilo se i mladší žákům nebo veteránům FBC Liberec. Výsledkový servis s hodnoceními trenérů přinášíme v odkaze.

Muži A:

Výsledek:
FBŠ Hummel Hattrick Brno vs. FBC Liberec 7:8 pp. 
Hodnocení trenéra: zde

Muži B:

Výsledek:
FBC Liberec B vs. FBC Kutná hora 6:3
Hodnocení trenéra: "V sobotu se nám dařilo držet stejné tempo hry po celý zápas, na což nejsme úplně zvyklý. To vlastně rozhodlo v náš prospěch. Hodně nám pomohly i brejky a celkový důraz. Pokud odstraníme ještě zbytečné fauly, tak budeme maximálně spokojený. Díky všem za soupeři za utkání."

Veteráni:

Výsledek:
Crazy Boys FBC Liberec vs. Black Angels 7:3
Crazy Boys FBC Liberec vs. ASK Lovosice - LFP 12:2
Odkaz na článek: zde

Junioři A:

Výsledek:
FBC Liberec vs. Kanonýři Kladno 10:8
FBC Liberec vs. Panthers Praha 8:9pp.
Hodnocení zde: "Všichni jsme v zápase mysleli na body. Ale v závěr zápasu jsme nedokázali dohrát, tak jak bychom chtěli. Všechny ale chci pochválit. Juniorů v sestavě táhli ke skvělému výkonu dorostence a jako celek mi to dává smysl. Díky celému týmu, mám z Vás radost. Za druhý zápas jsem naprosto spokojený, abychom s Pantery bodovali, museli všichni hráči předvést své maximum a to se přesně stalo. Děkuji všem za skvělý zápas, ve kterém jsme na rozdíl od včerejška udrželi hlavu až do posledních sekund. Těším se na další zápasy, chci vidět další pokroky. Tento tým má obrovský potenciál!"

Dorostenci A:

Výsledek:
FBC Liberec vs. Předvýběr.CZ Mladá Boleslav 7:5
FBC Liberec vs. Florbal Primátor Náchod 5:5
Hodnocení zde: nebylo dodán

Dorostenci B: 

Výsledky:
FBC Liberec vs. FBC Panthers Liberec 4:7
FBC Liberec vs. FBC Lomnice 8:9
FBC Liberec vs. FBC Šluknovsko 11:6

Mladší žáci 5+1:

Mladší žáci 3+1:

Nebylo dodáno.

Dorostenky:

Výsledky:
FBC Liberec vs. SK Bivojky Litvínov 6:1
FBC Liberec vs. Florbal Chomutov 7:1
Odkaz na článek: zde 

Starší žákyně:

Hodnocení zde: "Ranní zápas s Turnovem se nám vůbec nepovedl. Zaostávali jsme prakticky ve všech herních činnostech, chyběla bojovnost, celkově ospalý výkon. Zasloužená prohra. V dalších zápasech jsme se zlepšili, ale zbytečnými chybami se připravili o lepší výsledky. Zlepšený výkon nestačil na víc než těsnou prohrou s Dubím a remízu s Litvínovem. Pochvalu za bojovnost a výkony zaslouží benjamínek Valča a nováček Amálka."

Přípravka: