Aktuální zprávy
30.07.2018 - Redakce

Liberecký mužský celek zahájí poslední fázi přípravy!

Liberecký mužský celek vstoupí do závěrečného měsíce letní přípravy. V srpnu se muži po dlouhé době nevydají na tradiční turnaj Czech Open, zato je čeká celkem 6 přípravných utkání a herní soustředění v Tanvaldu!

Příprava na novou sezónu Tipsport Superligy vstupuje do své finální fáze. Celek trenérů Zdeňka Skružného a Filipa Hanžla neprošel přes letní přestávku zásadní obměnou, přesto v sestavě najdeme lehké změny v kádru. Do Liberce z Mladé Boleslavi přestoupili již avizované posily Petr Kološ a Patrik Rozkovec. Oba dva se už plně zapojili do přípravy s mužstvem. V libereckém dresu už neuvidíme loňského kapitána Pavla Hůzu a Jakuba Procházku, který se přesune jako hlavní trenér k ženskému elitnímu celku Crazy girls FBC Liberec.

"Přes jarní pauzu se podařil tým posílit a nyní jsme ve fázi hledání ideální sestavy a vytváření hráčských vazeb. Hráči se v přípravě prezentují chutí do hry a herní aktivitou s velkým množstvím brankových příležitostí. První příležitost budeme mít už ve čtvrtek. Věříme, že si diváci, kteří na zápas dorazí, vychutnají pravý letní florbal," hlásí hlavní trenér FBC Liberec Zdeněk Skružný.


Přehled přípravných utkání:

2.8. FBC Liberec vs. Sokol Královské Vinohrady 20:00, Hala Arena

6.8. FBC Liberec vs. FBŠ Bohemians 19:00, Hala Arena 

15.8. Pohár České pojišťovny: Start 98 Praha - FBC Liberec 19:00, SH Kunratice 

17.8. Pohár České pojišťovny: Florbal Ústí - FBC Liberec, SC Sluneta

18.8. LBC vs. UHC Weissenfels 10:00, Hala Arena 

28.8. Pohár České pojišťovny: FBC Liberec vs. Florbal Chodov

Superligový ročník začne FBC Liberec 7.9.2018 proti Sokolu Pardubice, o dva dny později se Severočeši představí v derby proti FBC Česká Lípa. Oba zápasy se odehrají na domácí palubovce.