Klub
22.11.2022 - Redakce

Mikulášská 2022 a klubové focení!

V prosinci se již tradičně uskuteční dvě akce, které klub FBC Liberec každoročně pořádá. Všechny patřičné informace o klubovém focení a Mikulášské 2022 najdete v přiloženém článku.

Klubové focení FBC Liberec

Klubové focení v novém kabátu bude probíhat během nedělního superligového utkání s FB Hurrican Karlovy Vary. Začne od 14:30 a individuálně se budete moci vyfotit následující dvě hodiny až do 16:30. Všichni hráči a hráčky budou mít k dispozici fotografa a bílé plátno, před kterým se nechají vyfotit profilovou fotografii. (Ukázka profilových fotek zde) Po skončení zápasu bude následovat celoklubová fotka, na které nesmíte chybět.

DRESS CODE:
- Klubový dres (stulpny, černý vršek a černé kraťasy, boty a vlastní florbalka). Pro členy, kteří ještě svůj dres nemají mají možnost si zápasový dres půjčit na místě.
Všechny fotografie budou následně nasdíleny a ke stažení na klubovém Flickru. (odkaz zde)
4.12.2022 | 15:00 | SH Dukla Liberec - utkání bude končit cca v 17:00

Mikulášská 2022

Mikulášská 2022 je určena pro kategorie přípravka, elévové, elévky, mladší žáci a mladší žákyně. Pro všechny účastníky máme připravené soutěže, hry a hlavně sladké balíčky, kterými odměníme ti, kteří dorazí sportovat. Účast můžete potvrzovat v klubových událostech v KISu.

Kdy: úterý, 6.12.2022
Kde: SH ZŠ Dobiášova
Čas: 16:30 - 17:45

*Protože se jedná o velkou akci, doporučujeme nevjíždět do areálu SH ZŠ Dobiáova. Společně tak předejdeme dopravním komplikacím. Děkujeme za pochopení.